WRC. Jedenaście startów Kubicy na efektownych zdjęciach

Kubica zaczął swój pierwszy sezon w WRC od startu w rajdzie Monte Carlo. Widoki momentami zapierały dech w piersiach. Kubica zaczął swój pierwszy sezon w WRC od startu w rajdzie Monte Carlo. Widoki momentami zapierały dech w piersiach. P1Sports
Jeden z przejazdów Kubicy podczas Rajdu Monte Carlo. Jeden z przejazdów Kubicy podczas Rajdu Monte Carlo. P1Sports
Polski kierowca jeździł na efektownych trasach Monte Carlo przez dziewięć odcinków specjalnych. Potem wypadł z trasy, rajdu nie udało się ukończyć. Polski kierowca jeździł na efektownych trasach Monte Carlo przez dziewięć odcinków specjalnych. Potem wypadł z trasy, rajdu nie udało się ukończyć. P1Sports
Na oblodzonym asfalcie polski kierowca wygrał dwa pierwsze odcinki specjalne, czym zaskoczył wszystkich rywali i ekspertów. Na oblodzonym asfalcie polski kierowca wygrał dwa pierwsze odcinki specjalne, czym zaskoczył wszystkich rywali i ekspertów. P1Sports
Kubica miał duże problemy z utrzymaniem się na trasie. Ostatecznie, po kilku przygodach, skończył rywalizację na 24. miejscu. Kubica miał duże problemy z utrzymaniem się na trasie. Ostatecznie, po kilku przygodach, skończył rywalizację na 24. miejscu. P1Sports
Po Monte Carlo przyszedł śnieżny Rajd Szwecji. Kubica niestety go nie ukończył. Po Monte Carlo przyszedł śnieżny Rajd Szwecji. Kubica niestety go nie ukończył. P1Sports
Potem mistrzostwa świata przeniosły się do Meksyku. Tu także nie zabrakło efektownych ujęć. Potem mistrzostwa świata przeniosły się do Meksyku. Tu także nie zabrakło efektownych ujęć. P1Sports
Kubica na piaszczystych szutrach znowu miał spore problemy, choć zanim wypadł z trasy był zadowolony ze swojej jazdy. Kubica na piaszczystych szutrach znowu miał spore problemy, choć zanim wypadł z trasy był zadowolony ze swojej jazdy. P1Sports
Rajdu Portugalii Kubica ze Szczepaniakiem nie będą zbyt mile wspominać. Występ skończyli po dziewiątym odcinku specjalnym. Rajdu Portugalii Kubica ze Szczepaniakiem nie będą zbyt mile wspominać. Występ skończyli po dziewiątym odcinku specjalnym. P1Sports
Warunki na trasie były bardzo trudne, ale polska załoga przejechała rajd bez większych błędów... Warunki na trasie były bardzo trudne, ale polska załoga przejechała rajd bez większych błędów... P1Sports
Księżycowe krajobrazy Argentyny sprzyjały polskiej ekipie - to właśnie tu Kubica wywalczył swoje pierwsze punkty w historii startów w WRC. Księżycowe krajobrazy Argentyny sprzyjały polskiej ekipie - to właśnie tu Kubica wywalczył swoje pierwsze punkty w historii startów w WRC. P1Sports
... co pozwoliło zająć w klasyfikacji końcowej świetne szóste miejsce. ... co pozwoliło zająć w klasyfikacji końcowej świetne szóste miejsce. P1Sports
Po Argentynie cykl mistrzostw świata przeniósł się na gorącą Sardynię. Po Argentynie cykl mistrzostw świata przeniósł się na gorącą Sardynię. P1Sports
Kubica w piątek i w sobotę rano spisywał się świetnie. Po południu urwał jednak koło i spadł pod koniec pierwszej dziesiątki. Kubica w piątek i w sobotę rano spisywał się świetnie. Po południu urwał jednak koło i spadł pod koniec pierwszej dziesiątki. P1Sports
Do ścigania wrócił w niedzielę dzięki systemowi Rally2 i ostatecznie zajął ósme miejsce. Po rajdzie stwierdził, że pierwszy raz jazda po szutrze sprawiała mu sporą frajdę. Do ścigania wrócił w niedzielę dzięki systemowi Rally2 i ostatecznie zajął ósme miejsce. Po rajdzie stwierdził, że pierwszy raz jazda po szutrze sprawiała mu sporą frajdę. P1Sports
Z Rajdu Polski zapamiętamy przede wszystkim polskich kibiców, którzy licznie zgromadzili się wokół mazurskich tras... Z Rajdu Polski zapamiętamy przede wszystkim polskich kibiców, którzy licznie zgromadzili się wokół mazurskich tras... P1Sports
...oraz okazjonalne malowanie auta Kubicy. Polak po sobotnich problemach zajął w rajdzie 20. miejsce. ...oraz okazjonalne malowanie auta Kubicy. Polak po sobotnich problemach zajął w rajdzie 20. miejsce. P1Sports
Na początku sierpnia Kubica ze Szczepaniakiem odwiedzili Finlandię. Na początku sierpnia Kubica ze Szczepaniakiem odwiedzili Finlandię. P1Sports
Na szybkich trasach Kubica radził sobie dobrze, ale znów urwał koło i przedwcześnie ukończył rajd. Na szybkich trasach Kubica radził sobie dobrze, ale znów urwał koło i przedwcześnie ukończył rajd. P1Sports
Po Finlandii przyszedł pierwszy w pełni asfaltowy rajd w sezonie - Rajd Niemiec. Po Finlandii przyszedł pierwszy w pełni asfaltowy rajd w sezonie - Rajd Niemiec. P1Sports
Kubica znowu błysnął - wykorzystując kolejność startową i słabe warunki na trasie, do swojej kolekcji dorzucił dwa kolejne oesowe zwycięstwa. Przez awarię skrzyni biegów musiał wycofać się z rywalizacji. Kubica znowu błysnął - wykorzystując kolejność startową i słabe warunki na trasie, do swojej kolekcji dorzucił dwa kolejne oesowe zwycięstwa. Przez awarię skrzyni biegów musiał wycofać się z rywalizacji. P1Sports
Efektowna ceremonia otwarcia Rajdu Niemiec. Efektowna ceremonia otwarcia Rajdu Niemiec. P1Sports
Po niemieckich asfaltach przyszedł czas na australijskie szutry. Po niemieckich asfaltach przyszedł czas na australijskie szutry. P1Sports
Kubica ze Szczepaniakiem w Australii także nie uniknęli problemów. Ostatecznie skończyli rajd na 9. miejscu. Kubica ze Szczepaniakiem w Australii także nie uniknęli problemów. Ostatecznie skończyli rajd na 9. miejscu. P1Sports
Francja, czyli jeden z najlepszych występów załogi Szczepaniak/Kubica. Była szansa na historyczne czwarte miejsce... Francja, czyli jeden z najlepszych występów załogi Szczepaniak/Kubica. Była szansa na historyczne czwarte miejsce... P1Sports
Kibice musieli zadowolić się jednak tylko jednym wygranym oesem i pięknymi francuskimi krajobrazami. Polska para na ostatnim odcinku wypadła z trasy i rajdu nie ukończyła. Kibice musieli zadowolić się jednak tylko jednym wygranym oesem i pięknymi francuskimi krajobrazami. Polska para na ostatnim odcinku wypadła z trasy i rajdu nie ukończyła. P1Sports
W mieszanym - szutrowo-astaltowym - Rajdzie Hiszpanii Kubica świetnie spisywał się pierwszego dnia. Po szutrowej części zmagań zajmował wysokie szóste miejsce w generalce. W mieszanym - szutrowo-astaltowym - Rajdzie Hiszpanii Kubica świetnie spisywał się pierwszego dnia. Po szutrowej części zmagań zajmował wysokie szóste miejsce w generalce. P1Sports
Niestety plany polskiej pary pokrzyżowała awaria tylnej osi. Później zdekoncentrowany Kubica wypadł z trasy. Ostatecznie zajął w Hiszpanii 17. miejsce. Niestety plany polskiej pary pokrzyżowała awaria tylnej osi. Później zdekoncentrowany Kubica wypadł z trasy. Ostatecznie zajął w Hiszpanii 17. miejsce. P1Sports