Sport.pl

Authohebdo: Negocjacje PH Sport z Kubicą przerwane

Według francuskiego magazynu firma PH Sport zerwała negocjacje z Robertem Kubicą. Oznacza to, że Polak nie pojedzie w przyszłym sezonie w citroenie DS3.
Jeśli informacja przekazana przez jednego z dziennikarzy "Autohebdo" jest prawdziwa, Kubica może mieć problem ze znalezieniem miejsca w WRC na przyszły sezon. Polak od kilku miesięcy był łączony z firmą PH Sport, z którą współpracował w 2013 roku. Po podpisaniu nowej umowy miał wrócić za kierownicę citroena DS3 i ścigać się w prywatnym teamie, w barwach swojego sponsora - Lotosu.

Według francuskich mediów Kubicy zostały dwie opcje w WRC - pozostanie w M-Sporcie lub starty w prywatnym hyundaiu i20 w specyfikacji 2014. Problem w tym, że Kubica nie ukrywał niezadowolenia ze współpracy z brytyjskim teamem, a jego relacje z jego szefem Malcolmem Wilsonem się ochłodziły. W drugim przypadku Polak miałby do dyspozycji samochód z 2014 roku, a sam w kilku wywiadach zapowiadał, że pozostanie w WRC wiąże się tylko z prowadzeniem konkurencyjnego auta.

Polak ma czas na decyzję do 19 grudnia - to ostatni dzień na zgłaszanie załóg w rajdowych mistrzostwach świata.

Poczuj się jak Kubica i wygraj oes w WRC [Z POKŁADU RAJDÓWKI]


Jeśli to prawda, Kubica powinien
Więcej o:
Komentarze (5)
Authohebdo: Negocjacje PH Sport z Kubicą przerwane
Zaloguj się
 • arius9

  Oceniono 22 razy -12

  Chca miec kierowce, ktory po prostu dojezdza do mety ?

 • thomasseyr

  Oceniono 32 razy -14

  Kubica zaprzepaścił swoją szansę na bycie gwiazdą sportów motorowych przez zwykłą głupotę i krótkowzroczność. Przykro patrzeć jak się teraz miota w WRC.

 • s.pietrzko

  Oceniono 38 razy -22

  Pan Kubica niech se da spokój bo hitem nie jest

 • s.pietrzko

  Oceniono 33 razy -23

  Pan Kubica niech se da spokój bo hitem to on nie jest

 • buka.buka.buka

  Oceniono 47 razy -23

  A gdzie opcja: startować w symulatorze przeciw herosom z Korei? Ta saga rodu Kubiców po stu sześćdziesiątym trzecim odcinku jednak robi się trochę nużąca...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX