Sport.pl

Rajdy samochodowe. Leszek Kuzaj w szpitalu. Ugodzony nożem?

Jeden z najwybitniejszych polskich kierowców rajdowych Leszek Kuzaj trafił do szpitala. Prawdopodobnie został ugodzony nożem w Krakowie - poinformowało radio RMF FM.
Do zdarzenia doszło w warsztacie samochodowym na przedmieściach Krakowa. Sprawców napadu jeszcze nie schwytano.

Podinspektor Marek Korzonek z krakowskiej policji poinformował, że do warsztatu samochodowego, w którym był Leszek Kuzaj, wtargnęło dwóch, młodych zamaskowanych mężczyzn. Napastnicy zaczęli się awanturować i rozbijać szyby w samochodach. Interweniował Leszek Kuzaj. - Wybiegł, żeby przeciwdziałać temu, co zauważył i wówczas w jakiś sposób, który jeszcze nie jest dość jasny dla nas, został ranny. Wrócił zakrwawiony do biura. Napastnicy uciekli - powiedział Marek Korzonek dla RMF FM .

Życiu Leszka Kuzaja nie zagraża niebezpieczeństwo. O własnych siłach wsiadł do karetki i został przewieziony do jednego z krakowskich szpitali.

Kuzaj to jeden z najlepszych polskich kierowców rajdowych. Czterokrotnie był mistrzem kraju. W tym sezonie nie zgłosił się do mistrzostw Polski.

Jego kariera załamała się w 2008 roku. Podczas 14. Rajdu Praskiego w Czechach doszło do wypadku w którym jego samochód wjechało w tłum kibiców. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu, a trzy inne zostały ranne, w tym 8 letnia dziewczynka. Po tym nieszczęśliwym zdarzeniu, Kuzaj zrobił sobie kilkumiesięczną przerwę.

Wybuch na torze, wielka kraksa w wyścigu Dayton 500 »


Więcej o:
Komentarze (16)
Rajdy samochodowe. Leszek Kuzaj w szpitalu. Ugodzony nożem?
Zaloguj się
 • aboutblank

  Oceniono 1 raz 1

  "Podczas 14. Rajdu Praskiego w Czechach doszło do wypadku w którym jego samochód wjechało w tłum kibiców. Jedna osoba zginęła na miejscu, druga zmarła w szpitalu, a trzy inne zostały ranne, w tym 8 letnia dziewczynka."
  A może zemsta?

 • Gość: bubu

  Oceniono 1 raz 1

  to jusz jest nie normalne czlowiek ktory pracuje we wlasnym garazu zostaje ugodzony nozem ludzie cieszcie sie zyciem bo nie znacie dnia i godziny

 • quidam7

  Oceniono 1 raz 1

  według mnie jedynym 'lekarstwem' chociaż to złe słowo, bo to nie wyleczy, a tylko uniemożliwi wystąpienie takiego czegoś w przyszłości jest agresja i siła, nie wiem, okaleczenie, takie śmiecie, które to zrobiły, mają dobrze bo wytrą sobie mordę tym, że 'mamy XXI wiek i to nie humanitarne, a także godzi w prawa człowieka' - wszystko zgoda, z tym, że na bycie człowiekiem to trzeba sobie zasłużyć. Hammurabi wiedziałby co z takimi zrobić ;)

 • Gość: jerzy

  Oceniono 1 raz 1

  panie leszku glowa do gory trzymam kciuki

 • jaczesko

  0

  Ja jestem za robotami przymusowymi, niech ku... odśnieżają, sprzątają dziergają, ziemniaki zbierają. Szkoda więzien na taki element niech sie w koncu przysłużą społeczeństwu

 • Gość: gość

  Oceniono 2 razy 0

  'kibice' wisły zajmują się zbieraniem haraczy w Krakowie nie od dziś to wiadomo... wszystkie kluby, imprezy.. na bramkach stoją tam sharksi

 • grosz08

  0

  Czy w tym Krakowie to są jakieś inne rozrywki, poza pchaniem kogoś nożem?

 • srull

  0

  Nie mam nic do polskiego pogotowia, ale dobrze, że sam nie musiał prowadzić tej karetki. Dużo zdrowia życzę.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX