ME Lekkoatletyka 2018: najliczniejsza ekipa Biało-Czerwonych w historii
Adam Kszczot na bieżni https://www.instagram.com/adam_kszczot/?hl=pl
czwartek, 9 sierpnia
9:30 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, kobiety - (Daria Zabawska)
10:00 - siedmiobój (100 m pł), kobiety
10:30 - skok w dal, kwalifikacje, kobiety
10:50 - siedmiobój (skok wzwyż), kobiety
10:55 - 110 m pł, kwalifikacje, mężczyźni - (Damian Czykier, Artur Noga)
11:00 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, kobiety - (Daria Zabawska)
11:30 - 800 m, kwalifikacje, mężczyźni - (Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)
12:30 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, kobiety
14:00 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, kobiety
19:15 - skok o tyczce, finał, kobiety - (ew. Justyna Śmietanka)
19:20 - siedmiobój (pchnięcie kulą), kobiety
19:25 - 100 m pł, półfinały, kobiety - (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
19:45 - skok wzwyż, kwalifikacje, mężczyźni - (Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)
19:50 - 400 m, półfinały, kobiety - (ew. Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
20:15 - 400 m pł, finał, mężczyźni - (ew. Patryk Dobek, Jakub Mordyl)
20:22 - rzut oszczepem, finał, mężczyźni
20:30 - siedmiobój (200 m), kobiety
21:00 - 200 m, finał, mężczyźni
21:20 - 3000 m z przeszkodami, finał, mężczyźni - (ew. Krystian Zalewski)
21:50 - 100 m pł, finał, kobiety - (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)
piątek, 10 sierpnia
10:00 - rzut młotem, kwalifikacje A, kobiety - (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
10:50 - siedmiobój (skok w dal), kobiety
11:15 - skok o tyczce, kwalifikacje, mężczyźni - (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)
11:25 - 200 m, kwalifikacje, kobiety - (Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
11:30 - rzut młotem, kwalifikacje B, kobiety - (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
12:00 - 1500 m, kwalifikacje, kobiety - (Sofia Ennaoui)
12:25 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, kobiety - (Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)
12:40 - trójskok, kwalifikacje, mężczyźni - (Karol Hoffmann)
12:50 - siedmiobój (rzut oszczepem A), kobiety
13:05 - 4x400 m, kwalifikacje, mężczyźni - (reprezentacja Polski)
13:40 - 4x400 m, kwalifikacje, kobiety - (reprezentacja Polski)
14:05 - siedmiobój (rzut oszczepem B), kobiety
19:10 - 110 m pł, półfinały, mężczyźni - (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
19:20 - skok wzwyż, finał, kobiety
19:35 - 800 m, półfinały, mężczyźni - (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)
19:55 - 200 m, półfinały, kobiety - (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
20:10 - trójskok, finał, kobiety - (ew. Anna Jagaciak-Michalska)
20:20 - siedmiobój (800 m), kobiety
20:25 - rzut oszczepem, finał, kobety
20:50 - 400 m pł, finał, kobiety - (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)
21:05 - 400 m, finał, mężczyźni - (ew. Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)
21:20 - 800 m, finał, kobiety - (ew. Anna Sabat, Angelika Cichocka)
21:35 - 110 m pł, finał, mężczyźni - (ew. Damian Czykier, Artur Noga)
21:50 - 1500 m, finał mężczyźni - (ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
Angelika Cichocka odbiera medal https://www.instagram.com/angelika.cichocka/?hl=pl
sobota, 11 sierpnia
9:05 - chód na 20 km, finał, kobiety - (Katarzyna Zdziebło)
10:55 - chód na 20 km, finał, mężczyźni - (Artur Brzozowski, Dawid Tomala)
20:00 - skok wzwyż, finał, mężczyźni - (ew. Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)
20:05 - skok w dal, finał, kobiety
20:20 - 400 m, finał, kobiety - (ew. Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)
20:25 - rzut dyskiem, finał, kobiety - (ew. Daria Zabawska)
20:35 - 800 m, finał, mężczyźni - (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)
20:50 - 200 m, finał, kobiety - (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)
21:00 - 5000 m, finał, mężczyźni
21:30 - 4x400 m, finał, mężczyźni - (ew. reprezentacja Polski)
21:50 - 4x400 m, finał, kobiety - (ew. reprezentacja Polski)
Lekkoatletyka. Puchar Świata. Polska druga. Przedziwna sytuacja Brytyjczyków
Piot Małachowski na treningu https://www.instagram.com/piotrmalachowski/?hl=pl
niedziela, 12 sierpnia
9:05 - maraton, finał, kobiety - (Izabela Trzaskalska)
10:00 - maraton, finał, mężczyźni - (Błażej Brzeziński, Arkadiusz Gardzielewski, Mariusz Giżyński, Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost)
19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni - (ew. Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)
19:30 - rzut młotem, finał, kobiety - (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)
19:30 - 4x100 m, kwalifikacje, kobiety - (reprezentacja Polski)
19:50 - 4x100 m, kwalifikacje, mężczyźni - (reprezentacja Polski)
20:05 - trójskok, finał, mężczyźni - (ew. Karol Hoffmann)
20:15 - 3000 m z przeszkodami, finał, kobiety - (ew. Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)
20:35 - 1500 m, finał, kobiety - (ew. Sofia Ennaoui)
20:55 - 5000 m, finał, kobiety - (Paulina Kaczyńska, Katarzyna Rutkowska)
21:20 - 4x100 m, finał, kobiety - (ew. reprezentacja Polski)
21:35 - 4x100 m, finał, mężczyźni - (ew. reprezentacja Polski)
Reprezentacja Polski https://www.instagram.com/pzla1919/?hl=pl
Zobacz