ME Lekkoatletyka 2018. Terminarz Mistrzostw Europy w Berlinie

ME Lekkoatletyka 2018 odbędą się w dniach 7-12 sierpnia w Berlinie. Biało-czerwoni będą bronić pierwszego miejsca w klasyfikacji medalowej. Poniżej znajdziecie szczegółowy terminarz.

ME Lekkoatletyka 2018 - terminarz

ME Lekkoatletyka 2018: najliczniejsza ekipa Biało-Czerwonych w historii

Adam Kszczot na bieżniAdam Kszczot na bieżni https://www.instagram.com/adam_kszczot/?hl=pl

  • DZIEŃ TRZECI

czwartek, 9 sierpnia

9:30 - rzut dyskiem, kwalifikacje A, kobiety - (Daria Zabawska)

10:00 - siedmiobój (100 m pł), kobiety

10:30 - skok w dal, kwalifikacje, kobiety

10:50 - siedmiobój (skok wzwyż), kobiety

10:55 - 110 m pł, kwalifikacje, mężczyźni - (Damian Czykier, Artur Noga)

11:00 - rzut dyskiem, kwalifikacje B, kobiety - (Daria Zabawska)

11:30 - 800 m, kwalifikacje, mężczyźni - (Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)

12:30 - rzut oszczepem, kwalifikacje A, kobiety

14:00 - rzut oszczepem, kwalifikacje B, kobiety

19:15 - skok o tyczce, finał, kobiety - (ew. Justyna Śmietanka)

19:20 - siedmiobój (pchnięcie kulą), kobiety

19:25 - 100 m pł, półfinały, kobiety - (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)

19:45 - skok wzwyż, kwalifikacje, mężczyźni - (Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)

19:50 - 400 m, półfinały, kobiety - (ew. Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)

20:15 - 400 m pł, finał, mężczyźni - (ew. Patryk Dobek, Jakub Mordyl)

20:22 - rzut oszczepem, finał, mężczyźni

20:30 - siedmiobój (200 m), kobiety

21:00 - 200 m, finał, mężczyźni

21:20 - 3000 m z przeszkodami, finał, mężczyźni - (ew. Krystian Zalewski)

21:50 - 100 m pł, finał, kobiety - (ew. Karolina Kołeczek, Klaudia Siciarz)

  • DZIEŃ CZWARTY

piątek, 10 sierpnia

10:00 - rzut młotem, kwalifikacje A, kobiety - (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)

10:50 - siedmiobój (skok w dal), kobiety

11:15 - skok o tyczce, kwalifikacje, mężczyźni - (Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)

11:25 - 200 m, kwalifikacje, kobiety - (Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)

11:30 - rzut młotem, kwalifikacje B, kobiety - (Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)

12:00 - 1500 m, kwalifikacje, kobiety - (Sofia Ennaoui)

12:25 - 3000 m z przeszkodami, kwalifikacje, kobiety - (Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)

12:40 - trójskok, kwalifikacje, mężczyźni - (Karol Hoffmann)

12:50 - siedmiobój (rzut oszczepem A), kobiety

13:05 - 4x400 m, kwalifikacje, mężczyźni - (reprezentacja Polski)

13:40 - 4x400 m, kwalifikacje, kobiety - (reprezentacja Polski)

14:05 - siedmiobój (rzut oszczepem B), kobiety

19:10 - 110 m pł, półfinały, mężczyźni - (ew. Damian Czykier, Artur Noga)

19:20 - skok wzwyż, finał, kobiety

19:35 - 800 m, półfinały, mężczyźni - (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot)

19:55 - 200 m, półfinały, kobiety - (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)

20:10 - trójskok, finał, kobiety - (ew. Anna Jagaciak-Michalska)

20:20 - siedmiobój (800 m), kobiety

20:25 - rzut oszczepem, finał, kobety

20:50 - 400 m pł, finał, kobiety - (ew. Joanna Linkiewicz, Justyna Saganiak)

21:05 - 400 m, finał, mężczyźni - (ew. Dariusz Kowaluk, Łukasz Krawczuk, Karol Zalewski)

21:20 - 800 m, finał, kobiety - (ew. Anna Sabat, Angelika Cichocka)

21:35 - 110 m pł, finał, mężczyźni - (ew. Damian Czykier, Artur Noga)

21:50 - 1500 m, finał mężczyźni - (ew. Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)

Angelika Cichocka odbiera medalAngelika Cichocka odbiera medal https://www.instagram.com/angelika.cichocka/?hl=pl

  • DZIEŃ PIĄTY

sobota, 11 sierpnia

9:05 - chód na 20 km, finał, kobiety - (Katarzyna Zdziebło)

10:55 - chód na 20 km, finał, mężczyźni - (Artur Brzozowski, Dawid Tomala)

20:00 - skok wzwyż, finał, mężczyźni - (ew. Sylwester Bednarek, Maciej Grynienko)

20:05 - skok w dal, finał, kobiety

20:20 - 400 m, finał, kobiety - (ew. Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik, Justyna Święty-Ersetic)

20:25 - rzut dyskiem, finał, kobiety - (ew. Daria Zabawska)

20:35 - 800 m, finał, mężczyźni - (ew. Mateusz Borkowski, Adam Kszczot, Marcin Lewandowski, Michał Rozmys)

20:50 - 200 m, finał, kobiety - (ew. Anna Kiełbasińska, Martyna Kotwiła)

21:00 - 5000 m, finał, mężczyźni

21:30 - 4x400 m, finał, mężczyźni - (ew. reprezentacja Polski)

21:50 - 4x400 m, finał, kobiety - (ew. reprezentacja Polski)

Lekkoatletyka. Puchar Świata. Polska druga. Przedziwna sytuacja Brytyjczyków 

Piot Małachowski na treninguPiot Małachowski na treningu https://www.instagram.com/piotrmalachowski/?hl=pl

  • DZIEŃ SZÓSTY

niedziela, 12 sierpnia

9:05 - maraton, finał, kobiety - (Izabela Trzaskalska)

10:00 - maraton, finał, mężczyźni - (Błażej Brzeziński, Arkadiusz Gardzielewski, Mariusz Giżyński, Artur Kozłowski, Yared Shegumo, Henryk Szost)

19:10 - skok o tyczce, finał, mężczyźni - (ew. Piotr Lisek, Robert Sobera, Paweł Wojciechowski)

19:30 - rzut młotem, finał, kobiety - (ew. Joanna Fiodorow, Malwina Kopron, Anita Włodarczyk)

19:30 - 4x100 m, kwalifikacje, kobiety - (reprezentacja Polski)

19:50 - 4x100 m, kwalifikacje, mężczyźni - (reprezentacja Polski)

20:05 - trójskok, finał, mężczyźni - (ew. Karol Hoffmann)

20:15 - 3000 m z przeszkodami, finał, kobiety - (ew. Alicja Konieczek, Matylda Kowal, Katarzyna Kowalska)

20:35 - 1500 m, finał, kobiety - (ew. Sofia Ennaoui)

20:55 - 5000 m, finał, kobiety - (Paulina Kaczyńska, Katarzyna Rutkowska)

21:20 - 4x100 m, finał, kobiety - (ew. reprezentacja Polski)

21:35 - 4x100 m, finał, mężczyźni - (ew. reprezentacja Polski)

Reprezentacja PolskiReprezentacja Polski https://www.instagram.com/pzla1919/?hl=pl


Zobacz

Wyniki Lekkoatletycznych Mistrzostw Europy w Berlinie 2018

Klasyfikacja medalowa

Zobacz także
Komentarze (1)
ME Lekkoatletyka 2018 - terminarz Mistrzostw Europy w Berlinie
Zaloguj się
  • piopon

    Oceniono 1 raz 1

    Czerska gimbazo, dlaczego w terminarzu jest ew. Włodarczyk???? Nie stać was nawet na zrobienie uaktualnienia dwa dni wcześniej???

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje