Sport.pl

Anita Włodarczyk nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie

- Żadne formy nacisku, perswazji a nawet próby szantażu nie będą miały wpływu na zmianę mojej decyzji - napisała Anita Włodarczyk na Twitterze. To oznacza, że nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

- Anita Włodarczyk jednak wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie - napisał 'Przegląd Sportowy'. Dwukrotna złota medalistka igrzysk olimpijskich zdementowała tę informację.

Ojciec Kamili Skolimowskiej o decyzji Włodarczyk

- Oświadczam, że nie wystartuję w Memoriale K.Skolimowskiej w Chorzowie. Podjęcie takiej decyzji było dla mnie bardzo trudne. Kamila zostanie w moim sercu. Żadne formy nacisku, perswazji a nawet prób szantażu nie będą miały wpływu na zmienię mojej decyzji - napisał Włodarczyk na Twitterze.

Przypomnijmy, Anita Włodarczyk nie wzięła udziału w Festiwalu Rzutów Kamili Skolimowskiej. Młociarka miała się obrazić na zdjęcie zamieszczone na Instagramie przez Konrada Bukowieckiego.

Zobacz zdjęcie opublikowane przez Bukowieckiego

Włodarczyk miała być największą gwiazdą imprezy rozgrywanej we Władysławowie, a konkretnie w centrum przygotowań olimpijskich w Cetniewie. Mistrzyni olimpijska miała uświetnić imprezę poświęconą jej przyjaciółce - Kamili Skolimowskiej. Niestety, zawodniczka nie pojawiła się na zawodach.

Teraz ogłosiła, że nie pojawi się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Komentarze (32)
Anita Włodarczyk nie wystartuje w Memoriale Kamili Skolimowskiej w Chorzowie
Zaloguj się
 • drvx

  Oceniono 7 razy 3

  Sluszna postawa Pani Anity. Skoro organizatorzy nie zamierzają wyciągnąć konsekwencji w stosunku do Buklowieckiego to Anita nie ma obowiązku by na imprezie w której powinny być wyłącznie dobre emocje występować w jednej "druzynie" z chamem który zrobił wszysko by zepsuć memorialową atmosferę.

 • sandiii

  Oceniono 7 razy 3

  Bukowiecki zachował się jak cham, organizator i koledzy uznali że to jest ok. Skoro więc mają Anitę gdzieś to po co chcą by uczestniczyła w ich imprezach? Jeśli oczekują że ona powinna schować dumę do kieszeni to Bukowiecki ma świetną okazję by przeprosić, czyli też schować dumę do kieszeni.

 • achaszwerosz

  Oceniono 10 razy 2

  Może i roszczeniowa, może. Ale nie wydaje mi się, wszyscy po tej akcji na nią wsiedli, nikt z kadr, nawet ojciec Skolimowskiej ani słowem nie skrytykowali Bukowieckiego, wręcz go bronili a do niej mieli pretensje. Dlaczego? Bo to na jej obecności się opieraja te memoriały a nie na tym, kto to w ogóle jest? Zamiast od razu kolesia potępić, każdy kto widział to zdjęcie wie że to nie jest przypadkowa, zasłaniająca Anitę litera a bezczelny, chamski pogryw. I w momencie kiedy ma się prawo dziewucha obrazić, nagle się wszyscy od niej odwracają. Nie dziwię się jej decyzji, ma prawdziwe zawody na głowie. A tym patriarchalnym burakom kijw d...

 • sushimaster3

  Oceniono 5 razy 1

  Słusznie, czemu ma reklamować imprezę której organizatorzy ją obrażają???

 • guru133

  Oceniono 5 razy 1

  Czy te internetowe trolle, które opluwają Kamilę na prawdę uważają że ta wspaniała sportsmenka ma obowiązek startować na każde ich żądanie? Puknijcie się durnie w wasze zakute pały.

 • kociewiak999

  0

  ..kiedy do sportu wdziera sie pycha zaczyna sie polityka a wtedy gwiazdy zmieniaja orbite i bledna !!!

 • Zdzislaw Kostrzewa

  Oceniono 1 raz -1

  A ja mam takie spostrzeżenie... czy przypadkiem Pani Anita nie trenuje za pieniądze z naszych podatków i ma w zasadzie obowiązek występować na różnych zawodach aby przekonać podatników ,że ich pieniądze nie idą na marne ? Gdyby trenowała za swoje to rozumiem ma prawo mówić : tu wystąpię, a tam nie, bo mi Bukowiecki nie odpowiada", ale chyba tak nie jest.

 • zlosliwyskrzat

  Oceniono 13 razy -1

  Baba z wozu koniom lżej

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX