Sport.pl

Drużynowe mistrzostwa Europy. Polska na drugim miejscu

Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce po 21 konkurencjach lekkoatletycznych, drużynowych mistrzostw Europy, które odbywają się w Lille.

W sobotę w swoich konkurencja triumfowali Sofia Ennaoui (bieg na 3000 m.) i Marcin Lewandowski (bieg na 1500 m.). Drugie lokaty zajęli: Malwina Kopron (rzut młotem), Rafał Omelko (bieg na 400 m.) oraz damska sztafeta 4 x 100 m. Trzecie miejsca wywalczyli zaś Patryk Dobek (bieg na 400 m.) i Konrad Bukowiecki (pchnięcie kulą).

Reprezentacja Polski zajmuje drugie miejsce w klasyfikacji generalnej. Nasza drużyna zgromadziła 150,5 punktu. Prowadzi zespół Niemiecki, który zdobył 166 punktów. Trzecie miejsce zajmuje Wielka Brytania (144,5 pkt).

W niedzielę rozegranych zostanie 19 konkurencji.

Więcej o:
Komentarze (7)
Drużynowe mistrzostwa Europy. Polska na drugim miejscu
Zaloguj się
 • greg30

  Oceniono 6 razy 4

  Dlaczego zespół niemiecki piszecie dużą literą "zespół Niemiecki"? Czy dlatego, że uczą tego dopiero w gimnazjum?

 • 4v

  Oceniono 3 razy 1

  warto by było wspomnieć, skąd te p ołówki punktów? domyślam się że mieliśmy jakiś remis z UK (albo więcej tych remisów było) ale i tak należy to napisać. sztuka dziennikarska.... no dobra, o tej porze nie chce mis się żartować.

 • 0

  Jakieś "cepy" i "królowe" zabłąkały się tu z kopanej i dzielą swoimi "myślami" o tym, co kto osiągnie... To jest lekka atletyka - won stąd, bezmózgi.

 • augenthaler

  Oceniono 2 razy 0

  Przymiotniki w języku polskim piszemy małą literą. Ale brukowiec sport.pl nigdy się ortografii polskiej nie nauczy, prawda?

 • krolowa-mroku

  Oceniono 4 razy 0

  W ostatecznym rozrachunku pewnie zabraknie nam kilku punktów nie zdobytych przez walniętą celebryteczkę,, która w blokach wytrzymać nie umiała. Ale zrobi sobie za to następny tatuaż albo wsadzi w .... parę kolczyków. Krokodyle łzy przed kamerą nikogo nie przekonają.

 • cep_0

  Oceniono 3 razy -1

  Zara po falstarcie 'UHAHANA" była po pachy.
  za dużo zabawy, celebrycenia, a właściwie nic nie dokonała i JUŻ NIE DOKONA.
  To samo dotyczy jej kolegi BUKOWIECKIEGO.
  A na boku, dlaczego nie pojechał HARATYK??????????????, czyżby znowu zagrały układy towarzyskie????????????????????????.

 • DJ PampeLuna

  Oceniono 2 razy -2

  youtube.com/watch?v=aVwl0rXrDyo

  cała kowalczyk do wymiany

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX