Sport.pl
Komentarze (173)
Festiwal Rzutów Kamili Skolimowskiej. Anita Włodarczyk nie wystartowała, bo obraziła się na Konrada Bukowieckiego
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • mkarwat1

  Oceniono 18 razy 6

  Tutaj /sportowefakty.wp.pl/la/765200/afera-w-kadrze-lekkoatletow-anita-wlodarczyk-albo-on-albo-ja
  Widać co zrobił Bukowiecki. Trzeba być szczerym - chamstwo.
  Natomiast nie ma to znaczenia że Włodarczyk powinna być. Co z tego że ktoś kogo ona nie lubi ją zasłania? Nawet gdyby ją obraził 5 razy. To nie powód by omijać turniej wielkiejjjjjjjj przyjaciółki jak zawsze mówiła. Tym pokazała większe chamstwo od Bukowieckiego. Wstyd.

 • Taba To

  Oceniono 7 razy 5

  Widziałem plakat - przyczynę sporu i uważam, że kobieta ma absolutną rację i postąpiła właściwie. Chamski i bezczelny postępek tego kto ten plakat stworzył czyli jak mniemam - ORGANIZATORA imprezy. Potwierdza się teza, że sport w każdym wymiarze to bagno.

 • mare.com

  Oceniono 15 razy 5

  znam takich ,ktorym treningi w Arłamowie wyraznie nie posłuzyły -czyzby Anita była nastepną?

 • mitoogorkach

  Oceniono 4 razy 4

  Ale ogolnie to bylo chamstwo straszne zaslaniac napisem goscia, a potem sie dziwic ze nie przyjdzie. To musial zrobic jakis burak - bo nie zdaje sobie nawet sprawy z tego.

 • tambourine_woman

  Oceniono 4 razy 4

  Ej, ale poszukajcie w sieci tego plakatu, który Bukowiecki wrzucił. To naprawdę była czysta złośliwość, żaden przypadek - i robienie z niego niewiniątka, a z niej diwy jest słabe. To on zaczął, wykorzystując imprezę ku czci Skolimowskiej do przyzłośliwienia koleżance.

 • rex72rex

  Oceniono 8 razy 4

  Przykro słuchać tych wszystkich utyskiwań na Włodarczyk. Z informacji na dziś wynika, że być może Bukowiecki to sprowokował, znając trudny charakter Anity? Pytanie czy Panu Skolimowskiemu podoba się takie "łączenie ludzi" jakie zaprezentował nasz kulomiot w swojej grafice? W końcu zapraszał na Memoriał. Po jej obejrzeniu zastanawiam się, jakie znaczenie ma śp. Kamila i jej Memoriał dla Bukowieckiego? To, że A. Włodarczyk to kobieta też nie ma znaczenia w kontekście kultury osobistej młodego lekkoatlety? O pierwszych reakcjach dziennikarzy sportowych nie wspomnę - samopoczucie stada jest przecież najważniejsze. Może kolejne sma na sam z Panem Konradem? Ale tym razem nt. tej grafiki?

 • k.sob88

  Oceniono 8 razy 4

  właściwie po co Bukowiecki wyskoczył z taką reklamą? Jeśli co roku Anita i inni mistrzowie brali udział w tym festiwalu, to po co był ten plakat? Anita ma rację, jeśli organizuje się imprezy pamięci zmarłej koleżanki, to nie robi się z tego show.

 • mood_indygo

  Oceniono 5 razy 3

  czemu ciagle powtarzecie ze mistrzyni strzlila focha albo sie obrazila. Jasno powinno byc napisan, ze bukowiecki zachowal sie po chamsku i niesportowo! I mistrzyni nie godzi sie na takie traktowanie. Jakos Bukowieckiego niekt nie potepia za wywolwanie zamieszania- a to zwiazek powinien go odstunac od staru za niesportowe zachowanie......ale wiadomo baba to od razu foch.

 • Ewa Ka

  Oceniono 9 razy 3

  A kto to jest ten Bukowiecki ? Anitę zna cały świat a tego kmiota kumple od chlania. Wymazać Anitę z plakatu to chamstwo, któremu nikt się nie przeciwstawił ! To Anita jest twarzą tej imprezy, a nie jakiś chamski cyc !!!!

 • marykownow

  Oceniono 7 razy 3

  Komentujący najwyraźniej nie widzieli plakatu. To był szczyt chamstwa Bukowieckiego. Dziwię się, że organizatorzy nie wywalili go z hukiem.

 • Adam Nowak

  Oceniono 3 razy 3

  Jeżeli dla was to jest normalne, to gratuluję. v.wpimg.pl/MTg2OC5qLiQPbTwlGBYsOAtXPToaASU7E108bAATeWdeCyogV0l6ZgMLEHMBR39lXwR3bV8BKg

 • Ewka Marchewka

  Oceniono 7 razy 3

  Spójrzcie na zdjęcie plakatu, które udostępnił Bukowiecki a potem dopiero oceniajcie Anitę. Przecież to oczywiste, że specjalnie zakrył Anitę. To jest chamstwo i źle świadczy o tym panu.

 • and155

  Oceniono 5 razy 3

  Bo wszyscy Polacy to jedna rodzina!

 • june-of-44

  Oceniono 9 razy 3

  Spokojnie....niech całą tę sprawę rozsądzi Jarosław Kaczyński....on zna się na wszystkim i obejdzie się bez absmaku.

 • mimikra1975

  Oceniono 5 razy 3

  Oczywiście z pańskich słów, panie Skolimowski, wyłania się obraz jednostronny. Wypadałoby dać przemówić pani Włodarczyk. Może ona też ma coś do powiedzenia? Tak byłoby ładnie.

 • wispar1

  Oceniono 2 razy 2

  a skoro dla arganizatorów nie ma żadnego problemu w wymazaniu Anity z plakatu przez Bukowieckiego, to nie widzę powodu do ich histerii że Anta postanowiła się również wymazać z ich imprezy.
  Facetom się chyba wydaje że każda kobieta da sobie sr... na głowę i będzie się miło uśmiechać "bo tak wypada", a oni będą robić co im się podoba bez żadnych konsekwencji.

 • jedna_baba

  Oceniono 4 razy 2

  co to znaczy że nie trzyma z nimi? Nie pije z nimi czy co?

 • Adam Nowak

  Oceniono 6 razy 2

  Za to, co zrobił ten cały Bukowiecki, powinien wylecieć z kadry na zawsze. Widzieliście to zdjęcie? Specjalnie zakrył napisem na czarno pod kątem postać Włodarczyk. Chamstwo czystej postaci. Dodajmy jeszcze, że jego osiągnięcia w stosunku do tego, co osiągnęła Włodarczyk to pestka. Mógłby jej buty czyścić. I wcale się jej nie dziwię, że nie wzięła udziału w tych zawodach. A tego pana Skolimowskiego to już zupełnie nie rozumiem - zapewne widział chamski popis tego szczyla, a jeszcze ma pretensje, że Włodarczyk nie wzięła udziału w zawodach, w których ten gnojek też brał udział. I dobrze, że postawiła ultimatum - to ona tam jest największą gwiazdą i bez niej ten memoriał wkrótce przestanie istnieć.

 • ttwo

  Oceniono 4 razy 2

  Na temat temat prymitywnego "dowcipu" Bukowieckiego nie będę się wypowiadał. Ale szkoda że Pani Włodarczyk nie ma trochę większego poczucia humoru i dystansu do siebie. A jako bezapelacyjnie największa gwiazda polskiej i nie tylko lekkiej atletyki powinna. Łatwo mogłaby na zawodach pokazać w dowcipny sposób temu panu w którym rzędzie z nią jest jego miejsce. A tak to wyszła z tego bezsensowna pyskówka.

 • jadujadu

  Oceniono 4 razy 2

  Chciałem "przyłożyć" Anicie ale jeden z komentujących dał ten namiar: /sportowefakty.wp.pl/la/765200/afera-w-kadrze-lekkoatletow-anita-wlodarczyk-albo-on-albo-ja. Sprawdziłem. Numer Bukowieckiego - żal d___ę ściska.
  Ja na miejscu Anity - ze względu na rodzaj imprezy - wystąpiłbym, a głąba bym olał.

 • ryslew2061

  Oceniono 6 razy 2

  Obrażona super-celebrytka obraziła przede wszystkim kibiców. Ale..., widziałem ten plakat - cztery postacie, trzech facetów i ona - największa jednak gwiazda, faceci widoczni w pełnej krasie, ona - zaklejona błahym komunikatem - DOKUMENTNIE! Tylko dlaczego z powodu rozgrywek między sportowcami cierpią zwykli widzowie?

 • lukasz_patrykus

  Oceniono 8 razy 2

  No cóż, po występie jarzabkow PZPNu i tym fochu potwierdzają się słowa obecnego prezydenta Adriana : jaki stan polityczny państwa taki i stan sportu

 • Ewa Ka

  Oceniono 1 raz 1

  h**ps://v.wpimg.pl/MTg2OC5qLiQPbTwlGBYsOAtXPToaASU7E108bAATeWdeCyogV0l6ZgMLEHMBR39lXwR3bV8BKg==
  OTO POWÓD rezygnacji Anity ze startu i dowód chamstwa Bukowieckiego !!!!! Zamiast gwiazdek wpisz tt

 • Oceniono 3 razy 1

  No a gdzie jest sam plakat!?? Pierwsze wrazenie, ze dla mistrzyni jak i pilkarzykom sie „odbilo„ . Ale jak sie spojrzy na innym portalu na plakacik to juz nie jest tak jednostronnie. Kompetnie zaczernione zdjecie przez wpis. Specjalnie a nie przypadkowo.Prowokacja mlokosa i chama sie udala. Co jednak nie zmienia ze musiala uczestniczyc w zawodach pamieci zmarlej kolezanki. P.S. Mistrz powinien trzymac klase i w zyciu codziennym, nie dac wyprowadzac z rownowagi przez niedorosniete szczenieta

 • wierny_nie_poddany

  Oceniono 1 raz 1

  Daleki jestem od oceny sytuacji po jednym artykule. Jeszcze dalszy od akceptacji, że jeśli ramka jest kością niezgody, to w ocenie Anity nie miała bolesnych podtekstów.
  A najdalszy jestem od uznania dla organizatorów, począwszy od pierwszej, cytowanej na wstępie wypowiedzi Skolimowskiego.
  A im dalej, tym gorzej. Poza tym, jak wiadomo na wszystkich meetingach wszyscy zawodnicy zawsze się lubią, kochają i szanują.

 • 43elvis

  Oceniono 9 razy 1

  źle jest gdy woda sodowa uderza do głowy ale tragicznie gdy razem z butelką.

 • michall1977

  Oceniono 5 razy 1

  Lepiej nie szukać tu konfliktu i załagodzić sprawę. Anita to prawdziwy diament. Nie znamy kulisów, czym zawinił jej Bukowiecki. To był tylko pretekst jak sądzę.Powinni się dogadać a kulomiot jako facet niech porozmawia z Anitą doceni jej olbrzymi dorobek i się pogodzi.

 • nikifor666

  0

  Nabzdyczona Wlodarczyk niech spada na szczaw. Przynajmniej zawody w mlocie kobiet beda urozmaicone

 • m.malone

  0

  Miała rację! Bukowiecki jest silny, ale to prostak i cham. Sami obejrzyjcie plakat w googlach

 • maria_curia

  0

  Wygląda na typowy przypadek obrzydliwego seksizmu. Pani Kamila miała wcześniej słuszne uwagi do Bukowieckiego, więc zemścil się na niej w taki sposób. A teraz gromada tych panów bagatelizuje sprawę, bo "pani się obraziła i robi z igly widły". Widać jak tu się siły rozkładają. Jak zwykle w kłótni "baba winna bo przesadza". Ciekawe, jak by pan Skolimowski zareagował, gdyby o jego córkę chodzilo...

 • wispar1

  0

  Wrzućcie w google "plakat z anitą włodarczyk bukowiecki" i zobaczcie jak to wygląda. Ma rację kobieta że posłała tą ekipę obszczymurków na drzewo.

 • the_foe

  Oceniono 2 razy 0

  I dobrze!
  Wszyscy jadą na Anicie ile się da. A tam kokosów nie ma, to nie piłka nożna, ze zawodnika stać by na jego sukcesie inni też zarabiali.
  Jeżeli mówimy o dorosłych ludziach, to dorośli ludzie robią biznesy a nie grają na uczuciach by coś ugrać.

 • erkobet

  0

  polishbetako.blogspot.com - Trafili wczoraj znowu! super kupony z kursami nawet po 100 które wchodzą! dają realne skany na bloga! polecam ich bo sam gram i są uczciwi!

 • 3jw60

  Oceniono 6 razy 0

  P. Anita nie będzie występowała z II sortem. Przypomnijcie z jaką partią się identyfikuje?

 • extrafresh

  0

  Opla sprzedam.

 • 0

  Sportowcom odradzam zgrupowań w Arłamowie tam klimat jest niesprzyjających i zapowiada nagły upadek

 • 0

  Sportowcom odradzam zgrupowania w Arłamowie tam klimat jest niesprzyjających i zapowiada nagły upadek

 • qwerfvcxzasd

  Oceniono 10 razy 0

  odpier.liło "gwieździe", nie pierwszy raz.

 • zbycho52

  Oceniono 4 razy 0

  To tylko wymowka ze strony Wlodarczyk,jest w slabej formie i boi sie kolejnej porazki.Przez lata wygrywala wszystkie zawody,a w tym roku cos nie idzie tak jak trzeba.

 • lina555

  Oceniono 4 razy 0

  Dziecinada, pani Anito.

 • krz16

  Oceniono 1 raz -1

  www.bukmajster.pl
  codziennie nowe typy bukmacherskie

 • marcin5050

  Oceniono 7 razy -1

  zdaje się ze dwa lata temu wygoniła inną młociarkę (Polkę) z koła , bo tej pierwszej trening się trochę przeciągnął.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX