ME Lekkoatletyka 2018. Patryk Dobek: Dałem z siebie wszystko dla Polski. Warholm? Norwegowie przeważnie są chorzy na astmę

Zdjęcie numer 3 w galerii - ME Lekkoatletyka 2018. Patryk Dobek: Dałem z siebie wszystko dla Polski. Warholm? Norwegowie przeważnie są chorzy na astmę

MARK SCHIEFELBEIN/AP

L.J. Van Zyl, Denis Kudriawcew i Patryk Dobek
 • Zdjęcie numer 1 w galerii ME Lekkoatletyka 2018. Patryk Dobek: Dałem z siebie wszystko dla Polski. Warholm? Norwegowie przeważnie są chorzy na astmę
 • Zdjęcie numer 2 w galerii ME Lekkoatletyka 2018. Patryk Dobek: Dałem z siebie wszystko dla Polski. Warholm? Norwegowie przeważnie są chorzy na astmę
 • Zdjęcie numer 3 w galerii ME Lekkoatletyka 2018. Patryk Dobek: Dałem z siebie wszystko dla Polski. Warholm? Norwegowie przeważnie są chorzy na astmę
Komentarze (134)
Zaloguj się
 • lord_of_the_ducks

  Oceniono 20 razy 10

  Patryk, Justyna Kowalczyk kiedy wsadzała kij w mrowisko, mówiąc o astmę narciarek norweskich była już utytułowaną zawodniczką światowej klasy.

  Więcej godności życzę. Nie idź w ślady Jerzyka Janowicza, niegdyś 15 tenisisty w rankingu ATP, a obecnie petajacego się w trzeciej setce.

  Lepiej weź przykład z nieco zapomnianej dziś sławnej polskiej tenisistki Jadwigi Jędrzejowskiej, o której amerykańskie gazety napisały kiedyś „Musiała dopiero przyjechać mała Polka, żeby pokazać naszym tenisistkom, iż można przegrywać z uśmiechem”

 • konradpuchat

  Oceniono 24 razy 10

  Panie Dobek, byłeś dopiero 5 na mecie, to nawet gdyby Norwega zdyskwalifikowali to byłbyś 4. A na co chorują pozostali co Cię wyprzedzili? Coś muszą brać . Przecież byli szybsi od Ciebie, a to niemożliwe. Jak zwykle najlepiej rzucić insynuację. Polska Mistrzem Polski.

 • felicjan.dulski

  Oceniono 23 razy 9

  Tak na marginesie to twierdzę, że opinia o tym, że Norwegia ma czyste powietrze, bo nie posiada cieplnej energetyki to bzdurą.
  Popatrzcie ilu tam chorych na astmę i to w grupie potencjalnie najsilniejszych (sportowcy wyczynowi).
  A w takiej zadymionej Polsce wszyscy zdrowi.

 • optymistaa43

  Oceniono 12 razy 8

  Jest tak czy nie to jednak nasz wielokrotny medalista ,chodziarz Korzeniowski tez byl astmatykiem.

 • eiran

  Oceniono 6 razy 6

  Nic nie wiadomo o Warholma problemach z astmą, tak że Dobek plecie jak Piekarski na mękach. Jednoczesne bieganie 400 m i 400 m ppł. to nic nowego - sporo lat temu robił tak z sukcesami Niemiec Harald Schmid, skądinąd mąż Elżbiety, Edwin Moses zaliczał rewelacyjne wyniki w sztafecie 4x400m. Rekordy życiowe obu są znacznie lepsze niż Warholma.

 • dawnyprezes

  Oceniono 5 razy 5

  Patryk "Justyna" Dobek-Kowalczyk. I wszystko jasne !. Trzeba umieć przegrywać z Honorem !. Norweg dał dużo więcej, z siebie, dla Norwegii niż Ty dla Polski !. Dlatego wygrał.

 • malkontent58

  Oceniono 11 razy 5

  Patryk "DUPEK".....ty musisz już leczyć się tylko na nogi, bo na głowę jest u ciebie stanowczo za późno!!

 • pawelekok

  Oceniono 5 razy 5

  Tak w ogóle do Pana Dobka mam odczucia ambiwalentne. Już ten tekst przed biegiem o Rusku i Niemcu dawał duzo do myślenia. Tak nie zachowuje się sportowiec. Ja rozumiem, że on jest wielki talent, że ma mało lat, że moze być młody i głupi, ale nie aż tak głupi.

  Ktoś już go porównał do Janowicza. Na razie zapowiada się na wielki talent i wielką pomyłkę.

 • pawelekok

  Oceniono 5 razy 5

  Przegiął. Miał szansę walczyć o medal, tylko, gdyby się nie potknął na ostatnim płotu, ale i tak dwaj biegacze byliby poza jego zasięgiem. W ogóle cięzko wystartował i biegł jak z kotwicą u nogi, a teraz znajduje wytłumaczenie zatsępcze. Inni nasi lekkoatleci którym nie poszło zachowali więcej honoru, nawet jeśli płakały.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje

Sport.pl