HME w Glasgow. Polska wygrywa klasyfikację medalową!

• niedziela, 03 marca 2019
  • Tak prezentuje się klasyfikacja medalowa:

HME w Glasgow. Polska wygrywa klasyfikację medalową! Jesteśmy europejską potęgą

Reprezentacja Polski zdobyła siedem medali podczas Halowych Mistrzostw Europy w Glasgow - pięć złotych i dwa srebrne. To oznacza, że biało-czerwoni wygrali klasyfikację medalową! Jesteśmy europejską potęgą.

• To oznacza, że Polska kończy HME z pięcioma złotymi medalami. Jesteśmy europejską potęgą! Wszystko przypieczętowały "Aniołki Matusińskiego".

• 3:28:77 to czas Polek! Około sekundy przewagi nad Brytyjkami, brąz dla Włoszek.

• PILNE

ZŁOTO, ZŁOTO, ZŁOTO! Cudowne zwycięstwo! Polska wygrywa klasyfikację medalową!

• Justyna Święty-Ersetic biegnie po złoto!

• Małgorzata Hołub-Kowalik przekazała pałeczkę Justynie Święty-Ersetic na pierwszym miejscu!

• Iga Baumgart-Witan powiększa nasze prowadzenie! Ale forma "Aniołków Matusińskiego".

• Polki już prowadzą! Kapitalne otwarcie Anny Kiełbasińskiej.

• RUSZYŁY!

• Rywalami Polek będą: Belgia, Szwajcaria, Wielka Brytania, Włochy i Francja.

• Polki pobiegną na szóstym torze w składzie: Anna Kiełbasińska, Iga Baumgart-Witan, Małgorzata Hołub-Kowalik i Justyna Święty-Ersetic.

• Został już tylko jeden bieg! Sztafeta 4x400 metrów kobiet z udziałem "Aniołków Matusińskiego".

• PILNE

Piękna walka Czykiera na ostatniej zmianie, ale kończymy bez medalu! Czwarte miejsce dla Polaków. Złoto dla Belgów, srebro dla Hiszpanów, brąz dla Francuzów.

• Polacy są na trzecim miejscu na ostatniej zmianie. Walczymy o medal!

• Polacy biegną na czwartej pozycji.

• Przypomnijmy, że Polacy są osłabieni kontuzją Karola Zalewskiego. Za niego pobiegnie Damian Czykier, płotkarz.

• Polacy powalczą z Włochami, Francuzami, Hiszpanami, Brytyjczykami i Belgami.

• A już za moment początek rywalizacji sztafet 4x400m mężczyzn. Polacy wystąpią w składzie: Dariusz Kowaluk, Rafał Omelko, Tymoteusz Zimny i Damian Czykier.

• POLSKA MA JUŻ SZEŚĆ MEDALI! Prowadzimy w klasyfikacji medalowej.

• Brytyjka Muir była poza zasięgiem, wyprzedziła Polkę o ponad cztery sekundy, ale Ennaoui wygrała finisz z Irlandką Mageean.