MŚ w Londynie - 9. dzień. Brąz Lićwinko, a Bolt bez medalu [ZAPIS RELACJI]

• Przykre zakończenie kariery Bolta. Ale takie jest życie. To już wszystko na dziś. Dzięki, że byliście z nami!

• 4
    • 9
    • 3
  • Ależ fatalne mistrzostwa dla Bolta! Nie dość, że zdobył tylko brąz na setkę, to jeszcze nie ukończył sztafety!

• 3
    • 11
    • 1
  • Bolt zatrzymał się w połowie swojego dystansu! Chyba kontuzja!

• 4
    • 18
    • 2
  • SENSACJA! Brytyjczycy ze złotem, Amerykanie drudzy, a Jamajka bez medalu!

• 4
  • O złoto powalczą dwie sztafety: Jamajczycy i Amerykanie, nie ma innej możliwości.

Jamajka w składzie: McLeod, Forte, Blake, Bolt.

USA w składzie: Rodgers, Gatlin, Bacon, Coleman

• 1
    • 2
  • Sprinterzy właśnie wychodzą na bieżnię. Ależ owacja dla Bolta!

• 41,82 - to czas Amerykanek, najlepszy w tym roku na świecie

• 1
  • Amerykanki mistrzyniami świata! Drugie Brytyjki, trzecie Jamajki. Wszystko zgodnie z planem

• 3
  • Wystartowały!

• 1
  • Amerykanki w składzie: Brown, Felix, Akinosun, Bowie. To musi być złoto!

• 3
    • 1
    • 2
  • Czas na pierwszy finał sztafety 4x100. Sprinterki już na bieżni, za chwilę prezentacja i start. Faworytkami oczywiście Amerykanki

• 1
  • Niespodzianka. Mistrz olimpijski w rzucie oszczepem,Thomas Rohler, kończy mistrzostwa świata bez medalu. Złoto dla jego rodaka, Johannesa Vettera, a podium uzupełnili Czesi: Jakub Vadlejch i Petr Frydrych

• 4
  • Niestety, Marcin Krukowski rzuca tylko 82,01 m w pierwszej próbie i nie kwalifikuje się do ścisłego finału. Polski oszczepnik kończy rywalizację na 9. pozycji