Sport.pl

STUDIO SPORT.PL. Mistrzostwa Europy w lekkoatletyce Berlin 2018. Sztafeta 4x400 m zdobyła złoty medal. Święty-Ersetic: Z dumą odsłucham dwa Mazurki Dąbrowskiego. Wyciszkiewicz: Teraz tylko trenować do Tokio

Łukasz Jachimiak, Agnieszka Kwiatkowska
12.08.2018 10:07
- Bieg indywidualny sporo mnie kosztował i nie czułam się najlepiej, ale jak widać udało się zregenerować do sztafety. Ten sezon jest najlepszym w moim życiu, jutro z dumą odsłucham dwa Mazurki Dąbrowskiego- powiedziała Justyna Święty-Ersetic po finale sztafety 4x400 m na ME w Berlinie. Polki biegnące w składzie: Małgorzata Hołub-Kowalik, Iga Baumgart-Witan, Patrycja Wyciszkiewicz i Justyna Święty-Ersetic zdobyły złoty medal. - Justyna pobiła rekord świata, w ciągu półtorej godziny zdobyła dwa złote medale, jestem z nas bardzo dumna - powiedziała Hołub-Kowalik. - Po biegu indywidualnym myślałam, że nie damy rady, ale trener powiedział, że bez nas sztafeta nie pobiegnie - przyznała Baumgart-Witan. - Teraz nic więcej tylko trenować do Tokio i tam pokazać jeszcze większy pazur - dodała Wyciszkiewicz.
Komentarze (3)
Zaloguj się
  • sacc77

    0

    Co za tępy wuj wpadł na pomysła aby przy relacjach z meczów ligowych podawać czas bieżący, "zegarowy", zamiast czasów meczu?
    Czy wam tam w redakcji już zupełnie odwaliło? przestańcie chlać i ćpać albo zmieńcie dealerów!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX