Sport.pl

STUDIO SPORT.PL. Lekkoatletyka. Mistrzostwa Europy 2018. Adam Kszczot: Nie odcięło mi prądu. Pomysł na medal igrzysk? Pracować

Łukasz Jachimiak, Agnieszka Kwiatkowska
11.08.2018 22:48
Adam Kszczot wygrał finał biegu na 800 m na ME w Berlinie w imponującym stylu. Po 200-metrowym, niesamowicie mocnym finiszu zdecydowanie wyprzedził wszystkich rywali. - Nie odcięło mi później prądu, tylko na długo zatrzymali mnie dziennikarze. To mi się nie znudziło - mówi trzykrotny mistrz Europy i dwukrotny wicemistrz świata. - W przyszłym roku zaczynam się już szykować do igrzysk olimpijskich - mówi. Jeszcze tylko na nich Kszczota nie było na podium. Jak to zmienić? - Pracować. Niekoniecznie ciężej niż w tym sezonie - odpowiada Kszczot.
Więcej o:
Komentarze (8)
Zaloguj się
 • helwiusz

  Oceniono 4 razy 0

  "Dominator, jakiego jeszcze w Europie nie było" - egzaltuje się redakcja na głównej. Szanowna Redakcjo! Proponuję: głowę pod kran, potem obetrzeć oczy i popatrzeć na ŚWIATOWE tabele wyników. Adam Kszczot jest tam na 17 miejscu! Dziś w męskich biegach średnich Europa jest Kopciuszkiem. A były czasy, gdy europejscy dominatorzy - jak np. Sebastian Coe czy Wilson Kipketer - byli też dominatorami światowymi. Cieszmy się więc z europejskiego tytułu rodaka, ale te uniesienia nad jego historyczną rolą lepiej sobie darujmy.

 • xzyzzy

  Oceniono 5 razy -3

  poczta szuka szybkich listonoszy. konkretna praca. społecznie pożyteczna.

 • xzyzzy

  Oceniono 8 razy -4

  znamiennym jest, iż wszyscy tzw. sportowcy zawsze podkreślają, iż pracują, a nawet ciężko pracują. tylko po co komu, ta ich "praca", za którą płaci faktycznie ciężko pracujący robol.niech se skaczą, biegają i rzucają czymkolwiek - ale za swoje.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX