Sport.pl

Pekin 2015. Polscy lekkoatleci o swoich medalach. Małachowski przeprosił za niecenzuralne słowa

Krzysztof Smajek, Marek Borniński
31.08.2015 18:44
Polscy sportowcy wrócili z Pekinu z dobrym wynikiem. Zdobyli dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale. To dobry prognostyk przed przyszłorocznymi igrzyskami w Rio de Janeiro. Co o swoich występach na mistrzostwach mówią sami lekkoatleci?
Więcej o:
Komentarze (3)
Zaloguj się
 • antoninus

  Oceniono 2 razy 0

  "Polscy sportowcy wrócili z Pekinu z dobrym wynikiem. Zdobyli dwa złote, trzy srebrne i trzy brązowe medale!" Jestem pewny, że Polacy zdobyli trzy złote, jeden srebrny i trzy brązowe medale.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 2 razy 0

  Malachowski to prymityw - mialem pecha bo zabralem dwoch wnukow (glownie anglo-jezycznych) w dniu, kiedy to akurat ten polski cham wystepowal na IO w Londynie.

  Tam moje wnuki po raz pierwszy uslyszaly mnostwo k.., h... itp. Wlasnie tam, nie od polskich budowlancow czy sprzatajacych, ktorych w Londynie spotyka sie na codzien coraz czesciej.

  Ciekaw jestem dlaczego nikt tego nie potrafi opanowac? W Polsce bywam coraz rzadziej, nie zaluje bo chamstwo/przeklenstwa sa na kazdym kroku. Ciekawe, kiedy sie ci ludzie .... modla?

  Nastepna dawke polskich przeklenstw uslyszaly moje wnuki, gdy chcialem by dopingowaly na Wimbledonie niejakiego Janowicza....

  Teraz uwaznie juz patrze kto bedzie w danym dniu gral/wystepowal i na wszelki wypadek nie zabieram ich gdy widze na liscie ...... Polakow.....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX