Sport.pl

Piotr Małachowski diamentowy

Piotr Małachowski zajął drugie miejsce w konkursie rzutu dyskiem podczas mityngu Diamentowej Ligi w Brukseli i zapewnił sobie zwycięstwo w klasyfikacji generalnej swojej konkurencji. Za wygraną otrzyma 40 000 dolarów i diamentowe trofeum.
Małachowski w swojej najlepszej próbie rzucił na odległość 67,35 metra. W brukselskim konkursie dalej od Polaka rzucił tylko jego wielki rywal Robert Harting - 67,57 m. Trzecie miejsce w zawodach zajął Gerd Kanter (65,81), a czwarty był brązowy medalista mistrzostw Europy Robert Urbanek (65,38).

Małachowskiemu drugie miejsce wystarczyło, by obronić przewagę w klasyfikacji generalnej Diamentowej Ligi nad Hartingiem. Polak po raz drugi w karierze triumfował w swojej dyscyplinie, poprzednio dokonał tego w 2010 roku.

Polski dyskobol za wygranie klasyfikacji generalnej otrzyma czek na 40 000 dolarów oraz diamentowe trofeum.

Więcej o:
Komentarze (9)
Piotr Małachowski diamentowy
Zaloguj się
 • ob.szarikow

  Oceniono 85 razy 73

  Zawsze drugi, nawet jak pierwszy to drugi. Może w Rio będzie pierwszy.

 • paawlak65

  Oceniono 56 razy 52

  gratulacje !!!!

 • psm345

  Oceniono 13 razy 9

  piekny brzuszek
  buziak

 • eldorius

  Oceniono 1 raz 1

  Brzuch jak na dyskobola jest OK. Można jednak dla jeszcze większej urody (w znieczuleniu miejscowym) usunąć starą bliznę po operacji wyrostka robaczkowego, a przy okazji zlikwidować zrost w tkance podskórnej, aby nie było widać charakterystycznego wciągnięcia.
  Brawo Panie Piotrze !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)

 • cezar85

  Oceniono 14 razy 0

  zawsze druhna

  nigdy panna młoda

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX