Sport.pl

79. mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce - wyniki

gp, pap
06.07.2003 00:00
A A A


Mężczyźni.

100 m: 1. M. Jędrusiński (Olimpia Poznań) 10,07; 2. M. Krzywański (Skra Warszawa) 10,20; 3. P. Balcerzak (Skra Warszawa) 10,22; 4. Ł. Chyła (SKLA Sopot) 10,27; 5. M. Nawak (AZS AWF Kraków) 10,29; 6. A. Forgheim (Śląsk Wrocław) 10,42; 7. A. Gaj (Pomorzanka Skórcz) 10,44; 8. M. Niewiara (AZS AWF Wrocław) 10,50.

200 m: 1. M. Jędrusiński (Olimpia Poznań) 20,38; 2. M. Urbaś (AZS-AWF Kraków) 20,84; 3. Ł. Chyła (SKLA Sopot) 20,93; 4. P. Ptak (Krokus Leszno) 21,16; 5. P. Balcerzak (Skra Warszawa) 21,25; 6. M. Niewiara (AZS-AWF Wrocław) 21,44; 7. T. Kondratowicz (Olimpia Poznań) 21,46; 8. M. Nowak (AZS-AWF Kraków) 21,48.

400 m: 1. R. Wieruszewski (Orkan Wielkopolska) 46,41; 2. P. Rysiukiewicz (Śląsk Wrocław) 46,61; 3. A. Gąsiewski (Skra Warszawa) 46,75; 4. K. Skalski (Skra Warszawa) 46,92; 5. P. Klimczak (AZS AWF Kraków) 47,19; 6. D. Dąbrowski (AZS Łódź) 47,44; 7. M. Marciniszyn (AZS AWF Wrocław) 47,78; 8. M. Sądej (Agros Zamość) 48,14.

800 m: 1. M. Formela (Sporting Międzyzdroje) 1.51,82; 2. G. Krzosek (RTL Dami-ZTE Radom) 1.52,13; 3. T. Marks (AZS UWM Olsztyn) 1.52,32; 4. P. Bobrowski (Agros Zamość) 1.52,72; 5. M. Bernardelli (Warszawianka) 1.53,53; 6. Ł. Jóźwiak (AZS AWF Wrocław) 1.55,67; 7. P. Roguszczak (Polonia Warszawa) 1.57,77; M. Fudalej (Warszawianka) nie ukończył.

1500 m: 1. Zbigniew Graczyk (AZS-AWF Gorzów) 3.42,07; 2. Marcin Fudalej (Warszawianka) 3.43,15; 3. Grzegorz Wojtczak (Astra Nowa Sól) 3.45,01; 4. Tomasz Szymkowiak (Orkan Wielkopolska) 3.46,33; 5. Michał Bernardelli (Warszawianka) 3.46,41; 6 .Tomasz Babiszkiewicz (AZS-AWF Wrocław) 3.46,49; 7. Krzysztof Stefanowicz (AZS-AWF Wrocław) 3.46,82; 8. Jarosław Omkowski (RKS Łódź) 3.47,44.

3000 m z przeszkodami: 1. R. Wójcik (Sporting Międzyzdroje) 8.32,49; 2. J. Czaja (SKLA Sopot) 8.34,55; 3. J. Wiśniewski (Warszawianka) 8.47,19; 4. M. Giżyński (AZS AWF Warszawa) 8.51,25; 5. M. Kaczmarek (LLKS Gubin) 9.02,58; 6. M. Wojciechowski (Medicolux-Kat Namysłów) 9.06,59.

5000 m: 1. R. Popławski (Astra Nowa Sól) 13.55,98 rekord życiowy; 2. J. Czaja (SKLA Sopot) 13.58,00; 3. D. Kruczkowski (Zawisza Bydgoszcz) 13.59,33; 4. M. Drzała (LLKS Gubin) 14.01,91 rekord życiowy; 5. P. Ochal (Zawisza Bydgoszcz) 14.04,85; 6. L. Biegała (Zawisza Bydgoszcz) 14.09,72; 7. J. Burghardt (LKS Mielec) 14.14,80; 8. A. Draczyński (Oleśniczanka) 14.17,74.

110 ppł: 1. A. Kohutek (Zawisza Bydgoszcz) 13,74; 2. K. Mehlich (AZS-AWF Katowice) 13,79; 3. B. Szymański (Orkan Wielkopolska) 13,92; 4. A. Budziłło (ZKL Zielona Góra) 13,97; 5. M. Kuszewski (AZS-AWF Wrocław) 14,00; 6. P. Didkowski (AZS-AWF Wrocław) 14,21; 7. M. Kubaszewski (Maraton Turek) 14,31; 8. R. Lis (Wawel Kraków) 14,32.

400 m ppł: 1. M. Plawgo (Warszawianka) 49,93; 2. P. Januszewski (Elite Cafe Wawel Kraków) 50,62; 3. M. Motyka (AZS AWF Katowice) 51,31; 4. T. Rudnik (AZS AWF Wrocław) 51,38; 5. Z. Miśtak (AZS AWF Katowice) 52,00; 6. J. Adamczyk (Skra Warszawa) 52,74; 7. M. Joachimiak (LLKS Gubin) 52,84; 8. R. Głowacz (KU AZS URz Rzeszów) 53,19.

4x100 m: 1. Olimpia Poznań (Radosław Mojsak, Tomasz Kondratowicz, Jakub Herold, Marcin Jędrusiński) 39,92; 2. AZS AWF Kraków (Piotr Kolasa, Marcin Urbaś, Arkadiusz Zontek, Marcin Nowak) 40,10; 3. AZS AWF Warszawa (Tomasz Biernat, Piotr Długosielski, Maciej Ryszkowski, Paweł Dutkiewicz) 41,63; 4. MKL Szczecin 42,44; 5. RKS Łódź 42,73.

4x400 m: 1. AZS AWF Wrocław 3.11,14 (Tomasz Rudnik, Marcin Marciniszyn, Robert Kuśmierczak, Artur Walenczak); 2. AZS AWF Katowice 3.12,28 (Przemysław Rączkowski, Michał Matyjaszczyk, Mariusz Bizoń, Marek Motyka); 3. AZS AWF Warszawa 3.12,47 (Daniel Mazurek, Jakub Szwedzik, Maciej Ryszkowski, Piotr Długosielski); 4. Błękitni Osowa Sień 3.14,32 (Łukasz Pryga, Piotr Dąbrowski, Jakub Hajduk, Kamil Askuntowicz); 5. AZS AWF Kraków 3.14,41 (Arkadiusz Zontek, Piotr Klimczak, Marcin Bodzek, Grzegorz Zajączkowski); 6. RKS Łódź 3.21,15 (Sławomir Karp, Piotr Kafar, Krzysztof Korotyński, Radosław Pytlik).

20 km chód: 1. R. Korzeniowski (Elite Cafe Wawel Kraków) 1:22.21; 2. B. Kuciński (AZS AWF Katowice) 1:22.25 rekord życiowy; 3. T. Lipiec (Skra Warszawa) 1:24.02; 4. R. Magdziarczyk (AZS AWF Gdańsk) 1:26.57; 5. R. Dyś (Victoria Stalowa Wola) 1:27.15; 6. K. Kalka (Gwda Piła) 1:27.46; 7. M. Rosiewicz (UKS 12 Kalisz) 1:29.41 rekord życiowy; 8. J. Jelonek (Budowlani Częstochowa) 1:37.11. Zdyskwalifikowani: R. Fedaczyński (Unia Hrubieszów); K. Nowak (AZS AWF Biała Podlaska); G. Sudoł (AZS AWF Kraków).

Tyczka:1. Adam Kolasa (KL Gdynia) 5,60; 2. Przemysław Czerwiński (Gwardia Piła) 5,30; 3. Daniel Nowocin (Skra Warszawa) 5,00; 4. Tomasz Pieńkowski (Sprint Bielsko-Biała) 4,90; 5. Paweł Grubecki (AZS AWF Gdańsk) 4,70; 6. Jacek Włuka (AZS AWF Gdańsk) 4,70; 7. Oskar Rosa (Warszawianka) 4,50 i Damian Szymański (Gwardia Piła) 4,50.

W dal: 1. T. Mateusiak (OKLA Ostrołęka) 8,15; 2. D. Kaczmarczyk (AZS AWF Wrocław) 7,82; 3. G. Marciszyn (Warszawianka) 7,69; 4. P. Pytlarczyk (Warszawianka) 7,65; 5. R. Jędrzejewski (Agros Zamość) 7,47; 6. M. Siwik (Start Grażka Łódź) 7,40.

Trójskok: 1. R. Michniewski (BKS Bydgoszcz) 16,54; 2. K. Katarzyński (AZS AWF Kraków) 15,48; 3. M. Siwik (Start Grażka Łódź) 15,44; 4. Mariusz Puchalski (UNTS Warszawa) 15,44; 5. M. Wierzbicki (AZS AWF Biała Podl.) 15,37; 6. P. Kruhlik (AZS AWF Wrocław) 15,21; 7. K. Łuczak (AZS AWF Biała Podl.) 15,02; 8. G. Kozłowski (Pomorze Stargard) 14,93.

Dysk: 1. A. Krawczyk (AZS AWF Biała Podlaska) 60,16; 2. M. Hodun (LKS Terespol) 59,00; 3. O. Stański (Żak Biała Podlaska) 58,37; 4. P. Małachowski (AZS AWF Warszawa) 54,12; 5. M. Stolarczyk (Błękitni Osowa Sień) 54,06; 6. P. Zgorzałek (Warszawianka) 51,24; 7. M. Szpak (Sztorm Kołobrzeg) 50,95; 8. D. Malinowski (Agros Zamość) 48,71.

Skok wzwyż: 1. A. Waleriańczyk (Elite Cafe Wawel Kraków) 2,32; 2. G. Sposób (Start Lublin) 2,28; 3. E. Kaszczyk (AZS Łódź) 2,28; 4. R. Wolski (MKLA Łęczyca) 2,25; 5. D. Jaworski (AZS AWF Gorzów) 2,22; 6. W. Borysiewicz (SKLA Sopot) 2,18; 7. R. Kazimierczak (Skra Warszawa) 2,14 i T. Śmiałek (Warszawianka) 2,14

Oszczep: 1. D. Trafas (Medicolux-Kat Namysłów) 81,98; 2. R. Kółko (LKS Polkowice) 78,48; 3. T. Damszel (Skra Warszawa) 76,93; 4. M. Wiśniewski (Olimpia Grudziądz) 71,19; 5. W. Kliś (Sprint Bielsko-Biała) 70,75; 6. M. Krukowski (Warszawianka) 67,87; 7. Ł. Baran (AZS AWF Gorzów) 67,13; 8. G. Krasiński (Skra Warszawa) 66,22.

Kula: 1. T. Majewski (Warszawianka) 19,63; 2. T. Chrzanowski (Śląsk Wrocław) 18,68; 3. J. Cichocki (Zawisza Bydgoszcz) 18,66; 4. L. Śliwa (Zawisza Bydgoszcz) 18,51; 5. S. Wenta (Lechia Gdańsk) 18,39; 6. K. Krzywosz (Podlasie Białystok) 18,39.

Młot: 1. W. Kondratowicz (AZS AWF Gorzów) 76,03; 2. M. Pałyszko (Skra Warszawa) 74,89; 3. K. Kaliszewski (Skra Warszawa) 70,05; 4. K. Boulge (Zawisza Bydgoszcz) 69,58; 5. M. Fernówka (Zawisza Bydgoszcz) 64,37; 6. G. Sochal (Start Lublin) 62,61; 7. M. Szewczyk (MUKS-Park Zduńska Wola) 61,51; 8. M. Góra (AZS AWF Warszawa) 58,34.



Kobiety.

100 m: 1. D. Onyśko (AZS AWF Poznań) 11,50; 2. I. Dorobisz (AZS AWF Wrocław) 11,58; 3. D. Dydo (Olimpia Poznań) 11,60; 4. M. Flejszar (LKS Ziemi Puckiej) 11,62; 5. Joanna Balcerzak (Olimpia Poznań) 11,63; 6. M. Giemzo (Pogoń Siedlce) 11,86; 7. M. Pawlak (Olimpia Poznań) 12,09; 8. A. Radoszewska (Skra Warszawa) 12,16.

200 m: 1. A. Pacholak (Warszawianka) 22,87; 2. D. Onyśko (AZS-AWF Poznań) 23,67; 3. D. Dydo (Olimpia Poznań) 23,89; 4. M. Flejszar (LKS Ziemi Puckiej) 24,01; 5. I. Dorobisz (AZS-AWF Wrocław) 24,01; 6. K. Tłustochowska (AZS-AWF Wrocław) 24,25; 7. M. Giemzo (Pogoń Siedlce) 24,36; J. Balcerzak Olimpia Poznań - dyskwalifikacja.

400 m: 1. M. Bejnar (Warszawianka) 52,89; 2. A. Nentwig (AZS Poznań) 54,31; 3. L. Łańcuchowska (Skra Warszawa) 54,70; 4. A. Hennig (AZS AWF Wrocław) 55,19; 5. E. Czudek (AZS AWF Katowice) 55,27; 6. J. Wójcik (Technik Trzcinica) 55,61; 7. E. Tomza (Budowlani Częstochowa) 56,02; 8. B. Łukasik (RTL Dami-ZTE Radom) 56,39.

800 m: 1. A. Zagórska (AZS AWF Wrocław) 2.05,55; 2. J. Buza (Start Lublin) 2.06,67; 3. J. Kaczor (Znicz Biłgoraj) 2.07,01; 4. B. Rudzińska (SKLA Sopot) 2.07,14; 5. A. Lemiesz (Warszawianka) 2.08,00; 6. A. Jakubczak (Agros Zamość) 2.09,30; 7. M. Wiśniowska (Victoria Stalowa Wola) 2.10,23; J. Lesman (Olimpia Poznań) nie ukończyła.

1500 m: 1. J. Lesman (Olimpia Poznań) 4.16,38; 2. A. Jakubczak (Skra Warszawa) 4.16,42; 3. M. Jamróz (Warszawianka) 4.18,58; 4. M. Bury (Warszawianka) 4.20,68; 5. K. Czybska (LKS Mielec) 4.21,59; 6. J. Podolska (AZS AWF Wrocław) 4.22,90; 7. B. Jabłońska (Skra Warszawa) 4.23,23; 8. A. Jakubczak (Agros Zamość) 4.23,65.

5000 m: 1. G. Syrek (Olimpia Poznań) 16.04,69; 2. K. Jarzyńska (AZS AWF Wrocław) 16.06,99; 3. K. Czyż (AZS AWF Katowice) 16.11,66; 4. P. Włodarczyk (AZS AWF Katowice) 16.15,05; 5. E. Lewandowska (RKS Łódź) 16.24,07; 6. A. Stawicka (AZS AWF Wrocław) 16.29,53.

100 m ppł: 1. A. Trywiańska (AZS-AWF Warszawa) 12,75; 2. A. Sosnowska (Skra Warszawa) 12,99; 3. J. Oleksy (AZS-AWF Wrocław) 13,09; 4. A. Frankowska (Wawel Kraków) 13,49; 5. J. Szulc (ŁKS Łódź) 13,83; 6. Z. Orłowska (AZS-AWF Wrocław) 13,91; 7. J. Szczepan (AZS-AWF Wrocław) 14,05; 8. B. Gorzelańczyk (Lubusz Słubice) 14,18.

400 m ppł:1. A. Jesień (AZS AWF Warszawa) 55,90; 2. M. Pskit (Warszawianka) 56,01; 3. M. Chrust (AZS AWF Wrocław) 56,93; 4. E. Sętowska (AZS AWF Warszawa) 57,53; 5. K. Tłustochowska (AZS AWF Wrocław) 58,36; 6. K. Izydorek (Olimpia Poznań) 59,21; 7. G. Płocka (Błękitni Osowa Sień) 1.01,03; 8. Z. Małachowska (Podlasie Białystok) 1.01,03.

3000 m z przeszkodami : 1. Patrycja Włodarczyk (AZS AWF Katowice) 10.02,67; 2. Julia Budniak (AZS AWF Wrocław) 10.10,60; 3. Edyta Lewandowska (RKS Łódź) 10.13,03; 4. Anna Kądziela (Ostrowia Ostrowiec) 10.21,27; 5. Agnieszka Morawska (STS Skarżysko-Kamienna) 10.44,63; 6. Renata Antropik (Warszawianka) 10.53,74; 7. Cecylia Świerczyńska (Orkan Wielkopolska) 11.04,51; 8. Kamila Krajewska (Olimpia Poznań) 11.08,92.

4x100 m: 1. Olimpia Poznań (Karolina Wachowiak, Marzena Pawlak, Dorota Dydo, Joanna Balcerzak) 45,27; 2. AZS AWF Warszawa (Aurelia Trywiańska, Danuta Blicharska, Ewelina Sętowska, Anna Jesień) 45,60; 3. AZS AWF Wrocław I (Zuzanna Orłowska, Agnieszka Rysiukiewicz, Iwona Dorobisz, Marta Chrust) 45,90; 4. Skra Warszawa 46,29; 5. AZS AWF Wrocław II 47,59; 6. AZS AWF Katowice 47,63.

4x400 m 1. Warszawianka 3.38,32 (Małgorzata Jamróz, Monika Bejnar, Aneta Lemiesz, Małgorzata Pskit); 2. AZS AWF Wrocław 3.38,34 (Marta Chrust, Anna Zagórska, Anita Hennig, Edyta Butor); 3. AZS AWF Kraków 3.58,11 (Aleksandra Kazubek, Barbara Gruca, Magdalena Deptuch, Dominika Narewska); AZS AWF Wrocław II - dyskwalifikacja (Agnieszka Fulbiszewska, Katarzyna Grzesiak, Agnieszka Rysiukiewicz, Joanna Podolska).

20 km chód: 1. S. Korzeniowska (AZS AWF Katowice) 1:35.26; 2. A. Szumny (Elite Cafe Wawel Kraków) 1:37.44; 3. A. Olesz (AZS AWF Katowice) 1:38.40; 4. E. Nieckarz (KU AZS URz Rzeszów) 1:41.32; 5. E. Tuwalska (Lechia Gdańsk) 1:42.38; 6. M. Tuwalska (Lechia Gdańsk) 1:43.04.

Skok w dal: 1. L. Zagacka (Krokus Leszno) 6,61 (wiatr +2,6 m/s); 2. M. Trybańska (Warszawianka) 6,52; 3. B. Trzcińska (Skra Warszawa) 6,36; 4. K. Klisowska (AZS AWF Wrocław) 6,34; 5. A. Wozignój (Krokus Leszno) 6,24; 6. K. Zioło (LKS Mielec) 5,99 (+3,0 m/s); 7. J. Woźniak (Sokół Lubin) 5,94; 8. E. Wilk (Elite Cafe Wawel Kraków) 5,94 (+2,1 m/s).

Trójskok: 1. L. Zagacka (Krokus Leszno) 13,88; 2. A. Sadach (Vis Ksawerów) 13,87; 3. M. Trybańska (Warszawianka) 13,18 rekord życiowy; 4. K. Rywelska (Warszawianka) 12,99; 5. K. Klisowska (AZS AWF Wrocław) 12,77 rekord życiowy; 6. A. Wozignój (Krokus Leszno) 12,59; 7. A. Fila (AZS Lublin) 12,53 rekord życiowy; 8. Ewelina Wilk (Elite Cafe Wawel Kraków) 12,46.

Wzwyż: 1. A. Ksok (Śląsk Wrocław) 1,92 rekord życiowy; 2. I. Wójtowicz (Wisła Puławy) 1,81 rekord życiowy; 3. A. Giedroć-Gurin (AZS AWF Gdańsk) 1,81; rekord życiowy; 4. M. Borkowska (AZS Lublin) 1,77; 5. A. Falasa (AZS AWF Katowice) 1,77; 6. K. Stepaniuk (Podlasie Białystok) 1,72; 6. A. Jażdżewska (AZS AWF Gdańsk) 1,72.

Tyczka: 1. A. Wrona (AZS AWF Gdańsk) 4,10; 2. A. Rogowska (SKLA Sopot) 4,00; 3. A. Huculak (Sprint Bielsko-Biała) 3,90; 4. R. Kasprzak (AZS AWF Gdańsk) 3,90; 5. K. Sowa (OST Gdańsk) 3,90; 6. A. Olko (SKLA Sopot) 3,90; 7. J. Piwowarska (KL Gdynia) 3,80; 8. M. Plewa (OST Gdańsk) 3,70.

Oszczep: 1. B. Madejczyk (Medicolux-Kat Namysłów) 55,57; 2. I. Wojczakowska (Skra Warszawa) 51,98; 3. M. Czenska (AZS AWF Warszawa) 50,20; 4. K. Skiba (AZS AWF Warszawa) 47,30; 5. M. Kołodziejska (AZS AWF Wrocław) 46,98; 6. S. Śliwińska (AZS AWF Gorzów) 41,70.

Kula: 1. K. Zabawska (Podlasie Białystok) 18,82; 2. W. Potępa (AZS AWF Warszawa) 15,95; 3. A. Maciąg (AZS AWF Warszawa) 15,29; 4. J. Rożko (AZS AWF Warszawa) 15,11; 5. M. Dzierzęcka (MMKS Iława) 14,61; 6. K. Kozłowska (AZS AWF Gdańsk) 13,91.

Młot: 1. K. Skolimowska (Warszawianka) - 65,07; 2. A. Pogroszewska (Jantar Ustka) 63,60; 3. K. Kita (Agros Zamość) 60,74; 4. M. Zadura (AZS Lublin) 59,46; 5. M. Sobierajska (Podlasie Białystok) 54,78; 6. I. Olszewska (Podlasie Białystok) 54,72.

dysk: 1. M. Wysocka (AZS AWF Biała Podl.) 62,70; 2. J. Wiśniewska (Warszawianka) 62,01; 3. W. Potępa (AZS AWF Warszawa) 60,80; 4. E. Raciborska (AZS AWF Biała Podl.) 50,68; 5. A. Krawczuk (AZS AWF Warszawa) 50,01; 6. D. Szczepanik (AZS AWF Kraków) 47,09; 7. Ż. Glanc (Olimpia Poznań) 45,94; 8. I. Koralewska (Ilno Torzym) 45,09.



KLASYFIKACJA PUNKTOWA: 1. AZS AWF Wrocław 881 pkt 2. Warszawianka 812 3. Skra Warszawa 586 4. AZS AWF Warszawa 544 5. Olimpia Poznań 521 6. AZS AWF Katowice 453 7. Zawisza Bydgoszcz 411 8. AZS AWF Gdańsk 318,5

Skomentuj:
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX