Niewiarygodny mecz Jamesa Hardena! Tylko dwaj zawodnicy w historii dokonywali tego częściej

James Harden znów imponuje! Koszykarz Houston Rockets rzucił 60 punktów w niespełna 31 minut. Taki wyczyn udał mu się po raz czwarty w karierze. Tylko dwaj zawodnicy w historii dokonywali tego częściej - Kobe Bryant sześć razy i Wilt Chamberlain - 32. Houston Rockets pokonało Atlantę Hawks 158:111.

To jest niewiarygodne - powiedział Mike D'Antoni, trener Houston Rockets. - To, czego dokonuje, nikt nigdy nie widział. On zdobył 60 punktów i nie grał w czwartej kwarcie. Proszę podać mi jednego zawodnika, który byłby w stanie teraz dokonać czegoś takiego - pytał Austin Rivers. Dla Jamesa Hardena był to czwarty mecz w karierze ze zdobytymi przynajmniej 60 punktami. Razem z Michaelem Jordanem zajmuje pod tym względem trzecie miejsce w historii NBA. Na drugiej pozycji jest Kobe Bryant (sześć takich spotkań), a prowadzi Wilt Chamberlain (32).

NBA niszczy ludzi? Cezary Trybański odpowiada [WIDEO]

Houston Rockets wygrali sobotni mecz z Atlantą Hawks 158:111 i zajmują czwarte miejsce w Konferencji Zachodniej z bilansem 13-6. W następnym spotkaniu Rockets zmierzą się na wyjeździe z San Antonio Spurs.