Chwile grozy w NBA. Gwiazdor Boston Celtics stracił przytomność po zderzeniu z kolegą. Przewieziono go do szpitala [WIDEO]

Boston Celtics w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu zaliczyli czwartą porażkę w tym sezonie NBA. Koszykarze Brada Stevensa przegrali z Denver Nuggets (92:96). Dla Celtów to jednak nie jedyna zła wiadomość. Gorsza dotyczy ich gwiazdora, Kemby Walkera, który stracił przytomność po zderzeniu z kolegą i został zabrany do szpitala.

Była 8. minuta drugiej kwarty spotkania Boston Celtics z Denver Nuggets. Goście przegrywali sześcioma punktami i starali się przerwać kolejny atak gospodarzy. Atak, który świetnym przechwytem przerwał gwiazdor zespołu Brada Stevensa, Kemba Walker. 29-latek zrobił to jednak tak niefortunnie, że zderzył się z impetem z Semim Ojeleye.

Walker od razu po zderzeniu z kolegą z zespołu upadł na parkiet i na chwilę stracił przytomność. Błyskawicznie pojawiły się przy nim służby medyczne, które udzieliły mu pomocy. Stan zdrowia zawodnika był jednak na tyle zły, że lekarze zdecydowali się o przewiezieniu go do szpitala. 29-latek parkiet opuścił na noszach. Pierwsze diagnozy mówią o uszkodzeniu kręgów szyjnych koszykarza.

Kontuzja Walkera to fatalna wiadomość dla Celtics, którzy w nocy z piątku na sobotę polskiego czasu przegrali czwarty mecz w tym sezonie NBA, jednocześnie ponosząc drugą porażkę z rzędu. W tej chwili zespół z Bostonu zajmuje trzecie miejsce w Konferencji Wschodniej.