Co zrobił Jeremy Lamb?! Ten rzut przejdzie do historii NBA [WIDEO]

NBA 2018/2019. Na 3 sekundy przed końcem meczu Charlotte Hornets przegrywało z Toronto Raports dwoma punktami. Wtedy niesamowitym rzutem zza połowy boiska popisał się Jeremy Lamb...

NBA. Jeremy Lamb rzutem zza zapewnił drużynie zwycięstwo

Gdy wydawało się, że Toronto Raptors ucieszą kibiców we własnej hali, zwycięstwo z Chartlotte Hornets wymknęło im się z rąk w niesamowitych okolicznościach. Do końca meczu pozostały nieco ponad 3 sekundy, a „Diozaury” prowadziły 114:112. W ostatniej akcji spotkania piłkę zza linii bocznej wyprowadzili goście. Ta trafiła do Jeremy'ego Lamba, który popisał się niesamowitym rzutem zza połowy boiska. Dzięki wyczynowi 26-latka „Szerszenie” ostatecznie triumfowały w Toronto 114:115.

Toronto Raptors wiceliderem konferencji. Charlotte Hornets walczy o playoffy

Jeremy Lamb poprowadził wczoraj Chartlotte Hornets do 34. wygranej w sezonie –koszykarze z Karoliny Północnej zajmują obecnie 10. miejsce w konferencji wschodniej NBA (mają dwa zwycięstwa mniej niż ósme Miami Heat). Z kolei Toronto Raptors poniosło wczoraj 23. porażkę, jednak „Dinozaury” plasują się na drugim miejscu tej samej konferencji, ustępując jedynie Milwakee Bucks.