Niesamowite akcje zapewniły Polakom zwycięstwo z Rosją. Szczęka opada! [WIDEO]

Polscy koszykarze niespodziewanie pokonali Rosjan 79:74 i niemal na pewno awansują do ćwierćfinału mistrzostw świata w Chinach! Niektóre akcje zawodników Mike`a Taylora można oglądać w nieskończoność. Wybraliśmy dla was kluczowe momenty piątkowego spotkania.

Na początku czwartej kwarty Rosjanie prowadzili 58:56, ale wtedy Łukasz Koszarek popisał się kapitalnym podaniem do Aarona Cela, który trafił spod kosza. Klasyczny alley-oop w wykonaniu Polaków:

Kolejnym ważnym momentem była akcja przy prowadzeniu Polaków 70:68. Ponitka padając na ziemię zagrał na wolne pole do Cela, który rzucił za trzy.

Ostatecznie zakończyło się wynikiem 79:74. Już tylko kataklizm może nam odebrać awans do 1/4 finału.