75 71

Wi�cej o wydarzeniu

Odśwież
34
75:71 Co się działo! Bułgarzy doprowadzili do jednego punktu różnicy. Polacy rzucili. Mogli wygrać sześcioma punktami, ale o jedną dziesiątą sekundy różnicy zbyt późno Maciej Lampe zapakował piłkę do kosza.

72:69 W trudnej sytuacji trafił Maciej Lampe.

70:68 Doskonała akcja Kelatiego, który zaskakująco podał do Gortata. Ale trójką odpowiadają Bułgarzy. Już niewiele punktów przewagi.

68:65 Widenow, który tak mocno zalazł Polakom za skórę w ostatniej kwarcie złapał piąty faul. Siada na ławce.

68:63 Łukasz Koszarek trafia za trzy. Niesłychanie ważne punkty, bo było bardzo blisko remisu. Najpierw Marcin Gortat zgubił piłkę w ataku, a po chwili Bułgarzy seryjnie zbierali piłkę w ataku.

65:61 Utrzymuje się czteropunktowe prowadzenie Polaków. Na trafienia naszych koszykarzy Bułgarzy odpowiadają swoimi.

61:57 Znów punkty Widenowa. Tym razem wszedł pod kosz. Robi się groźnie.

61:55 Bardzo ważne punkty z rzutów wolnych Majewskiego, ale Bułgarzy odpowiadają trzema punktami Widenowa.

59:50 Błąd Polaków. Długo rozgrywali piłkę na własnej połowie i nie zdążyli z rzutem przed upływem 24 sekund.

59:48 Majewski znów trafił za trzy i odskakujemy rywalom.

56:47 I czwartą kwartę rozpoczynamy od trzech punktów Majewskiego. Świetnie!

52:45 Trzypunktowa akcja Gortata. Trafił z faulem a po chwili wykorzystał rzut wolny.

49:43 Na kłopoty Marcin Gortat. Polak przepchnął się przez bułgarską obronę i trafił spod kosza.

46:43 Iwanow znów trafił za trzy i z dwunastopunktowej przewagi zostały tylko trzy punkty.

44:40 Polacy przestali rzucać i rywale odrabiają straty. Połowę punktów dla Bułgarów w trzeciej kwarcie trafił Calloway, który jest skuteczny i w rzutach za trzy i w kontrach.

44:36 Teraz kosz za kosz, ale Bułgarzy trafiają za trzy i odrabiają straty.

42:30 Kontra Polaków, którą kończy Gortat. I rozeźlony trener Bułgarów bierze czas.

40:30 Minęły ponad dwie minuty trzeciej kwarty zanim padły pierwsze punkty. Lampe podał pod kosz do Gortata, który nie miał problemów z wykończeniem akcji.

38:30 Thomas Kelati trafił za trzy. Polacy utrzymują przewagę, ale nie grają płynnie. Przed momentem Filip Dylewicz nie trafił rzutu za trzy.

34:28 Gra nie jest już tak płynna jak w pierwszej kwarcie. Dużo fauli z obu stron.

32:22 Doskonała indywidualna akcja Łukasza Koszarka. Wejście pod kosz i łatwe punkty.

28:20 Maciej Lampe trafił za trzy. Rzucił już 11 punktów w tym meczu.

25:18 Bardzo dobrze zaczęli grac rezerwowi. Szczególnie odważnie gra Kamil Chanas, który najpierw trafił z półdystansu, a potem rzucił za trzy punkty po ładnej akcji Kelatiego.

18:16 W ostatniej akcji Kelati bardzo długo rozgrywał piłkę, podął do Majewskiego, ale ten nie trafił do kosza.

18:16 Przed ostatnią akcją w kwarcie szczęśliwie mamy piłkę. Bułgar nie trafił i w dodatku piłka odbiła się od niego i wyszła w aut.

12:12 Polacy nie zdążyli, głównie z winy Lampego, rozegrać akcji w 24 sekundach. Po chwili Gortat zablokował rywala, ale z powtórzonej akcji rywale trafili za trzy.

12:9 Bułgarzy są skuteczni z linii rzutów wolnych. Trafili dwa.

10:7 Ależ akcja! Gortat nie do zatrzymania! Nie mógł sobie poradzić z obrońcami, oddał piłkę na obwód do Berishy, który wszedł pod kosz i znów zagrał do niekrytego koszykarza Orlando. Po wsadzie nie było co zbierać.

8:5 Punkty Marcina Gortata spod kosza. Po chwili powtórzył to zagranie. rośnie przewaga Polaków.

4:4 Już remis. Polacy rozgrywali piłkę po obwodzie. Koszarek poślizgnął się ale utrzymał piłkę. Podał do Lampego, który zdobył punkty z półdystansu.

0:2 Dwie straty Polaków i pierwsze punkty Bułgarii.

20:03 Polacy w tych eliminacjach grają bardzo nierówno. W trzeciej kwarcie meczu w Bułgarii wygrywali już kilkunastoma punktami, ale przegrali mecz.

19:59 Polacy są w meczu z Bułgarią faworytami, ale niedawno przegrali z Portugalią po dogrywce 84:85, a według ekspertów powinni ten mecz wygrać.