Anwil Włocławek mistrzem Polski! Wygrał 4:3 w finale z Polskim Cukrem! [RELACJA NA ŻYWO]

77 : 89
Terminarz

• piątek, 14 czerwca 2019
  • 10. min.

Koniec! Anwil wygrał 89:77. Anwil obronił tytuł! Brawo dla włocławian!

• 7. min.

Gospodarze marnują rzuty wolne

• 7. min.

Cukier trafia za 3!

• 6. min.

Umeh za 2! Cukier traci już 10 punktów do Anwila, a było 19!

• 6. min.

Szewczyk za 2 pkt

• 5. min.

Trafi Cel za 3. 14 punktów straty i czas leci

• 4. min.

Mało dobrych rzutów w tej kwarcie. Dużo walki. Tak już do końca?

• 4. min.

Gruszewski za 3. Ostatni moment na pościg. Zostało 6 minut

• 1. min.

Gramy! ostatnia kwarta meczu o mistrzostwo Polski!

• 10. min.

Almeida za 3 pkt równo z syreną. Koniec 3 kwarty i 17 pkt przewagi gości!

• 8. min.

Umeh za 2. Ale Cukier musi gonić trójkami, by dogonić Anwil

• 8. min.

Simon też za 3 punkty! Anwil prowadzi 70:55. Mistrzostwo coraz bliżej!

• 8. min.

Lichodiej znów za 3! Co za mecz Rosjanina!

• 8. min.

Kamil Łączyński upadł na parkiet. Chyba kontuzja. Widać jak cierpi.

• 7. min.

Almeida trafia oba osobiste

• 7. min.

Lowery za 3! Cukier zmniejsza stratę

• 4. min.

13 punktów przewagi. Cukier słabo wszedł w 2. połowę

• 4. min.

11 punktów przewagi Anwilu. Po meczu?

• 3. min.

Umeh za 3! Cukier jeszcze walczy!

• 2. min.

Cukier nie może się zbliżyć do Anwila

• 1. min.

Gramy dalej!

• 1. min.

Przerwa

• 10. min.

Cel spod kosza. Ale Anwil ma 8 pkt przewagi

• 8. min.

Lichodiej! 10 trójka Anwilu!

• 7. min.

Almeida sprytnym rzutem trafia za 2. Mistrzowie Polski coraz bliżej obrony tytułu

• 7. min.

Mbodj trafił tylko raz z rzutów osobistych. 33:38

• 6. min.

Cukier znów się zablokował. W odpowiedzi nie trafia Anwil. Duże nerwy na parkiecie!

• 5. min.

Śnieg trafia za 2 punkty. Cukier traci do Anwila już tylko 4 oczka

• 3. min.

3 pudła z rzędu Cukru. Coraz większe gwizdy w hali w Toruniu. A Łączyński za 3!

• 2. min.

Wiśniewski za 3 punkty!

• 1. min.

Szewczyk znów zaczyna dobrze kwartę. 30:23 dla Anwilu

• 10. min.

Szósta trójka dla Anwilu w tej kwarcie. Po 1. kwarcie 28:21

• 9. min.

Nerwowo teraz na parkiecie. Oba zespoły nie trafiają

• 7. min.

Cel za 2 pkt. Cukier wreszcie trafia. Ale w odpowiedzi Łączyński za 3!

• 7. min.

Gospodarze nie trafiają znów, a Michalak u gości tak. 19:13 dla Anwila

• 3. min.

Aron Celt nie trafia. Goście prowadzą 2 punktami

• 3. min.

Znów remis. 13:13. Łychodiej trafia, choć podobno gra z naciągniętym mięśniem

• 3. min.

Umeh za 3 punkty! Almeida też! Same trójki na początku meczu!

• 3. min.

2 pkt Szewczyka! Błąd Cukru w obonie. Już 8:5 dla gości

• 3. min.

Szewczyk drugi raz za 3 pkt! Anwil prowadzi 6:5

• 2. min.

Szewczyk też trafia za 3

• Umeh za 3 pkt. Pierwsze punkty gospodarzy

• Gramy!

• Finał Energa Basket Ligi przerwany. Kuriozalny powód. Będzie siódmy mecz

Finał Energa Basket Ligi przerwany. Kuriozalny powód. Będzie siódmy mecz

Anwil Włocławek pokonał Polski Cukier Toruń 103:85 i wyrównała stan rywalizacji w finale Energa Basket Ligi. O tym, kto zostanie mistrzem Polski, zdecyduje siódme spotkanie. Mecz we Włocławku został przerwany z powodu awarii oświetlenia.