Sport.pl

EuroBasket 2015. Polska wygrała z Finlandią. Zamojski: Nie ma czasu na pomyłki, musimy pokusić się o zwycięstwo

Łukasz Cegliński, Michał Owczarek, Damian Obstawski
10.09.2015 17:25
Polscy koszykarze podnieśli się po porażce z Izraelem i w ostatnim grupowym meczu pokonali rozpędzającą się Finlandię 78:65. Najlepszym strzelcem znów był Adam Waczyński (17 punktów). Polacy rywalizację w grupie zakończyli na trzecim miejscu. Na rywala poczekają do wieczora. - Dziś potrafiliśmy się odbić. Teraz już nie ma czasu na pomyłki, jedziemy do Lille, musimy zagrać od pierwszej do ostatniej minuty na maksa, musimy wykorzystać ostatnie siły, jakie mamy w nogach i pokusić się o zwycięstwo. Cieszymy się, że nie widać różnicy między pierwszą piątka a drugą - mówił po meczu Przemysław Zamojski.
Komentarze (7)
Zaloguj się
 • mp102

  Oceniono 1 raz 1

  Tak słabej Hiszpanii jak na tych ME dawno nie było, ale nawet z takimi brakami i w takiej dyspozycji to Gasol i spółka są zdecydowanymi faworytami. Jednak jak nie teraz to kiedy. Oby nie przegrali już przed meczem.

 • ant44

  0

  "jedziemy do Lille, musimy zagrać od pierwszej do ostatniej minuty" - ciężkie życie mają poganiacze gumowych balonów, muszą k.... do lille jechać, grać muszą, normalnie przeje....ne mają. a sponsorzy ( ciemny lud) leży na hamakach w zadupiach dolnych i se drinki popija.

 • schulz61

  Oceniono 3 razy -1

  Każdemu wolno marzyć, jednak z Hiszpanią nie wygrają niestety. Tak z Hiszpanią chociaż "spece" jeszcze się łudzą że Turcja przegra z Islandią..

 • badziewiak66

  Oceniono 7 razy -5

  Nigdy tu tego nie pisałem,m ale teraz to napiszę. Zamojski co TY bierzesz chłopie ?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX