NBA. Orlando Magic dogonili Miami Heat

Koszykarze Orlando Magic na początku trzeciej kwarty przegrywali już z Miami Heat różnicą 24 punktów. Udało im się jednak odrobić straty, i wygrać w derbach Florydy 99:96.

SPORT.PL na FACEBOOK-u - wejdź na nasz profil, zostań fanem. Komentuj, dyskutuj, radź ?

W trzeciej kwarcie Heat prowadzili już 73:49, i wydawało się, że jest po meczu. Wygrana Magic była możliwa dzięki fragmentowi spotkania wygranemu 18:0. Pościg za gospodarzami poprowadził Jason Richardson, który zdobył 24 punkty, trafiając sześć razy za trzy. Z 14 punktami i 18 zbiórkami zakończył mecz Dwight Howard, a 16 punktów miał Jameer Nelson.

W ostatnich sekundach LeBron James mógł doprowadzić do dogrywki, ale spudłował rzut za trzy.

29 punktów dla pokonanych rzucił James, punkt mniej miał Dwyane Wade.

- Cóż, to wymyka się wyjaśnieniom - powiedział po spotkaniu trener Magic Stan Van Gundy.

Co ciekawe, w ostatnim meczu obu drużyn, Orlando odrobiło stratę 23 punktów, ale wówczas po emocjonującej końcówce wygrali jednak gracze z Miami.