NBA. Wade zwichnął kostkę

W sobotę Miami Heat przegrali z Denver Nuggets 104:117. W czwartej kwarcie kostkę zwichnął czołowy koszykarz drużyny z Miami - Dwyane Wade.
Wade we wtorek wrócił do gry po krótkiej przerwie spowodowanej kontuzją. Zdążył zagrać raptem 3 mecze, a kolejny uraz wykluczył go na jakiś czas.

W czwartej kwarcie walcząc o piłkę przy zbiórce źle wylądował i zwichnął kostkę. Zmienił go Chalmers.

Miami Heat po 12 meczach zajmują szóste miejsce w konferencji wschodniej z bilansem 8-4. Kolejne spotkanie rozegrają we wtorek z San Antonio Spurs.

Suns znowu przegrywają, ale Marcin Gortat zdobywa double double »