NBA Wizards przerwali złą passę

Washington Wizards wygrali pierwszy mecz w tym sezonie i przerwali złą passę ośmiu porażek z rzędu. ?Czarodzieje? pokonali Toronto Raptors 93:78.

Po naprawdę słabym początku sezonu Wizards w końcu wygrali swój pierwszy mecz. Zespół z Waszyngtonu dzięki dobrej grze Nicka Younga i Rasharda Lewisa (obaj po 15 punktów) po trzech kwartach prowadził 19 punktami i zwycięstwo dowiózł do końca meczu.

Raptors nie pomógł bardzo dobry występ Andrea Barganiego, który na swoim koncie zanotował po raz kolejny 22 punkty. Włoch w notuje średnio 23,5 pkt. na mecz.

Niechlubny rekord największej liczby porażek z rzędu w NBA należy do Cleveland Cavaliers. "Kawalerzyści" sezon po odejściu z drużyny ich największej gwiazdy, LeBrona Jamesa, przegrali 26 meczów z rzędu.

Wróciła NBA! Zobacz za czym tęskniliśmy przez pół roku [NAJLEPSZE ZDJĘCIA] ?