Bezbarwny mecz Gortata

Marcin Gortat nie wyróżnił się niczym specjalnym w zwycięskim meczu Orlando Magic nad Atlanta Hawks. Podczas 8 minut spędzonych na parkiecie zanotował 2 zbiórki i oddał 2 niecelne rzuty.

Euroliga koszykarzy - Asseco na tarczy >

Orlando do wyjazdowego zwycięstwa 106:102 poprowadził Dwight Howard - zdobywca 23 punktów. Oprócz tego zanotował 19 zbiórek, czyli połowę tego, co zebrał cały zespół gospodarzy.

Zespół z Orlando odniósł 28. zwycięstwo w sezonie (dotychczas osiem porażek) i umocnił się na prowadzeniu w tabeli Southeast Division.

W innych ciekawych spotkaniach, mistrzowski zespół Boston Celtics uległ u siebie Houston Rockets 89:85, a "Słońca" przegrały w Phoenix z Indiana Pacers 110:113 po rzucie za 3 Danny'ego Grangera w samej końcówce.