Sport.pl

Polski kolarz walczy o życie! Dramatyczny wypadek podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego

Karol Domagalski, kolarz grupy Team Hurom, walczy o życie. 29-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami wewnętrznymi po wypadku podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Rodzina Domagalskiego prosi o modlitwę.

Do wypadku doszło tuż po górskiej premii, którą Domagalski wygrał na jednym z podjazdów nieopodal Nowego Targu. 29-letni kolarz zjeżdżał w dół i nagle przewrócił się i wpadł do rowu. Tam uderzył w betonowy przepust - o czym informuje radio RMF FM. Stan Karol Domagalskiego jest ciężki. Kolarz ma poważne obrażenia wewnętrzne, walczy o życie, a jego rodzina prosi o modlitwę. - W imieniu rodziny Bardzo Proszę o modlitwę za Karola, jest w ciężkim stanie i walczy o życie!!! - napisała Martyna Domagalska, żona kolarza na Facebooku. Z naszych informacji wynika, że Domagalski przeszedł w sobotę jedną operację. W najbliższych godzinach czekają go następne.

Wypadek miał miejsce podczas drugiego etapu Małopolskiego Wyścigu Górskiego, który odbywał się nieopodal Nowego Targu. Domagalski jest zawodnikiem Team Hurom. W tym roku rywalizuje głównie w zawodach organizowanych w Polsce. Pierwszy etap Małopolskiego Wyścigu Górskiego ukończył na trzecim miejscu.

Więcej o:
Komentarze (57)
Polski kolarz walczy o życie! Dramatyczny wypadek podczas Małopolskiego Wyścigu Górskiego
Zaloguj się
 • a100

  Oceniono 18 razy 18

  Trzymam kciuki za rannego sportowca.

 • mer-llink

  Oceniono 21 razy 11

  A co szpital na to, żeby leczenie zastepowąc modlitwa?
  P.S> Zdrowia życze po pierwsze!

 • fctheduck

  Oceniono 24 razy 10

  Proponuję rodzinie tak dla większej skuteczności przewieźć go ze szpitala do kościoła. Tam modlitwa na pewno go uzdrowi.

 • kaaarooll

  Oceniono 24 razy 10

  Uff. Jaki się tyle ludzi zacznie modlić to chłopak na bank z tego wyjdzie do wieczora.

 • shtalman

  Oceniono 21 razy 9

  I jak zwykle przywoływanie szamańskich obyczajów? No i co taki zboczony i pazerny gość w sukience może zdołać? A tu szpitale i służba zdrowia niedofinansowana bo tępe ryje PiS-dzielskie lekką ręką wydają nasze podatki na przekupienie wyborców i nikomu niepotrzebne amerykańskie samoloty

 • diado

  Oceniono 12 razy 8

  Jak modlitwa nie pomoże to jeszcze można wezwać tego (nie znam pisowni)
  Boschaborę z Afryki.

 • sector23

  Oceniono 14 razy 6

  Modlić się?! Chyba do NFZ. Równie dobrze mogą siedzieć w kucki, i miarowo uderzać w bębenek lepiąc kulki z włosów zmieszanych z gliną i krwią nietoperza.
  Tak czy inaczej szkoda chłopaka, oby miał silny organizm i dobrych chirurgów.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX