Katarzyna Niewiadoma po raz trzeci z rzędu na drugim miejscu w Strade Bianche!

Katarzyna Niewiadoma liczyła na więcej. I na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, i na mistrzostwach świata w Bergen

Katarzyna Niewiadoma liczyła na więcej. I na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, i na mistrzostwach świata w Bergen (KUBA ATYS)

Katarzyna Niewiadoma, kolarka jeżdżąca w zespole Canyon-SRAM, zajęła drugie miejsce w zaliczanym do cyklu UCI Women's World Tour klasyku Strade Bianche. Zwyciężyła Holenderka Anna van der Breggen (Boels-Dolmans).

Kolarki miały do pokonania 136 kilometrów. Van der Breggen samotne objęła prowadzenie na 20 km przed końcem i zachowała pierwsze miejsce. Drugą pozycję zajęła Katarzyna Niewiadoma. Polka, która jest liderką grupy Canyon-SRAM, finiszowała 49 sekund po Holenderce. Trzecie miejsce zajęła triumfatorka z 2017 roku - Elisa Longo Borghini (+0:59 sek.).

Niewiadoma była druga w Strade Bianche również w latach 2016 i 2017. Natomiast w 2015 roku uplasowała się na szóstym miejscu.

Zobacz także
  • Chris Froome Giro d'Italia. Nieprawdopodobny etap! Katastrofa Yatesa, liderem Christopher Froome!
  • . Małopolska, Śląsk i słowacki Poprad na trasie 75. Tour de Pologne
  • Paweł Bernaś symulował upadek? Kolarstwo. Paweł Bernas symulował upadek? Dyrektor Wadecki: "Usiadł przez frustrację. Tak mi to tłumaczyli"
Skomentuj:
Katarzyna Niewiadoma po raz trzeci z rzędu na drugim miejscu w Strade Bianche!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje