Katarzyna Niewiadoma po raz trzeci z rzędu na drugim miejscu w Strade Bianche!

Katarzyna Niewiadoma liczyła na więcej. I na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, i na mistrzostwach świata w Bergen

Katarzyna Niewiadoma liczyła na więcej. I na igrzyskach olimpijskich w Rio de Janeiro, i na mistrzostwach świata w Bergen (KUBA ATYS)

Katarzyna Niewiadoma, kolarka jeżdżąca w zespole Canyon-SRAM, zajęła drugie miejsce w zaliczanym do cyklu UCI Women's World Tour klasyku Strade Bianche. Zwyciężyła Holenderka Anna van der Breggen (Boels-Dolmans).

Kolarki miały do pokonania 136 kilometrów. Van der Breggen samotne objęła prowadzenie na 20 km przed końcem i zachowała pierwsze miejsce. Drugą pozycję zajęła Katarzyna Niewiadoma. Polka, która jest liderką grupy Canyon-SRAM, finiszowała 49 sekund po Holenderce. Trzecie miejsce zajęła triumfatorka z 2017 roku - Elisa Longo Borghini (+0:59 sek.).

Niewiadoma była druga w Strade Bianche również w latach 2016 i 2017. Natomiast w 2015 roku uplasowała się na szóstym miejscu.

Zobacz także
  • Britain's Geraint Thomas, wearing the overall leader's yellow jersey, celebrates on the podium after the twentieth stage of the Tour de France cycling race, an individual time trial over 31 kilometers (19.3 miles)with start in Saint-Pee-sur-Nivelle and finish in Espelette, France, Saturday July 28, 2018. (AP Photo/Christophe Ena ) Tour de France, rocznik 2018, smak wytrawny
  • Tour de France Tour de France. Porywający drugi tydzień, a najlepsze dopiero przed nami!
  • Tour de France. Geraint Thomas wygrywa w La Rosiere i przejmuje koszulkę lidera wyścigu. Majka niestety z dużymi stratami.
Skomentuj:
Katarzyna Niewiadoma po raz trzeci z rzędu na drugim miejscu w Strade Bianche!
Zaloguj się

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje