Vuelta a San Juan. Czwarte miejsce Rafała Majki

MARCIO JOSE SANCHEZ/AP

Rafał Majka zajął czwarte miejsce w wyścigu Vuelta a San Juan. Triumfował Gonzalo Najar.

Ostatnim etapem argentyńskiego wyścigu było kryterium uliczne w San Juan. W niedzielę kolarze do pokonania mieli 141,3 km. Odcinek ten najszybciej (2:55:23) przejechał Giacomo Nizollo, drugi był Maximiliano Ariel Richeze, a trzeci Alvaro Hodeg.

W klasyfikacji generalnej triumfował Najar (21:59:06), który drugiego w kolejności Oscara Sevillę wyprzedził o 51 sekund. Majka zakończył wyścig Vuelta a San Juan na czwartej pozycji. Do lidera reprezentant Polski stracił minutę i 58 sekund.

Michał Kwiatkowski w 'Wilkowicz Sam na Sam': Jeśli ktoś oszukuje przez tak długi czas jak Lance Armstrong, to dobrze, że został wyklęty ze sportu

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Zobacz także
  • Britain's Geraint Thomas, wearing the overall leader's yellow jersey, celebrates on the podium after the twentieth stage of the Tour de France cycling race, an individual time trial over 31 kilometers (19.3 miles)with start in Saint-Pee-sur-Nivelle and finish in Espelette, France, Saturday July 28, 2018. (AP Photo/Christophe Ena ) Tour de France, rocznik 2018, smak wytrawny
  • Tour de France Tour de France. Porywający drugi tydzień, a najlepsze dopiero przed nami!
  • Tour de France. Geraint Thomas wygrywa w La Rosiere i przejmuje koszulkę lidera wyścigu. Majka niestety z dużymi stratami.
Komentarze (1)
Vuelta a San Juan. Czwarte miejsce Rafała Majki
Zaloguj się
  • don-ww

    0

    Na pewno na czwartej? Weźcie wy dziennikarze (?) przestańcie plotkować i zacznijcie wykonywać swoją robotę rzetelnie. Nie chce wam się ? Nie macie do tego serca ? Zacznijcie więc robić coś pożytecznego , a od dziennikarstwa wara bo rolą dziennikarza jest informowanie (rzetelne !) , a nie wprowadzanie w błąd !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje