Vuelta a San Juan. Czwarte miejsce Rafała Majki

MARCIO JOSE SANCHEZ/AP

Rafał Majka zajął czwarte miejsce w wyścigu Vuelta a San Juan. Triumfował Gonzalo Najar.

Ostatnim etapem argentyńskiego wyścigu było kryterium uliczne w San Juan. W niedzielę kolarze do pokonania mieli 141,3 km. Odcinek ten najszybciej (2:55:23) przejechał Giacomo Nizollo, drugi był Maximiliano Ariel Richeze, a trzeci Alvaro Hodeg.

W klasyfikacji generalnej triumfował Najar (21:59:06), który drugiego w kolejności Oscara Sevillę wyprzedził o 51 sekund. Majka zakończył wyścig Vuelta a San Juan na czwartej pozycji. Do lidera reprezentant Polski stracił minutę i 58 sekund.

Michał Kwiatkowski w 'Wilkowicz Sam na Sam': Jeśli ktoś oszukuje przez tak długi czas jak Lance Armstrong, to dobrze, że został wyklęty ze sportu

Quiz dla długodystansowców. 100 pytań ze sportu, zaproś rodzinę i znajomych do rozwiązywania!
1/100Ile wyścigów Formuły 1 wygrał Robert Kubica?
Zobacz także
  • Kolarstwo. Vincenzo Nibali zmieni zespół? Rozmowy trwają
  • Zawody Grand Prix Polski na torze kolarskim w Pruszkowie Kolarstwo. Nieoficjalnie: PKN Orlen głównym sponsorem torowych mistrzostw świata w Pruszkowie
  • Michał Kwiatkowski wygral tegoroczny Tour de Pologne Kolarstwo. CCC Team wkracza na salony. Z Michałem Kwiatkowskim jako liderem?
Komentarze (1)
Vuelta a San Juan. Czwarte miejsce Rafała Majki
Zaloguj się
  • don-ww

    0

    Na pewno na czwartej? Weźcie wy dziennikarze (?) przestańcie plotkować i zacznijcie wykonywać swoją robotę rzetelnie. Nie chce wam się ? Nie macie do tego serca ? Zacznijcie więc robić coś pożytecznego , a od dziennikarstwa wara bo rolą dziennikarza jest informowanie (rzetelne !) , a nie wprowadzanie w błąd !

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX

Najnowsze informacje