Sport.pl
Komentarze (38)
Bradley Wiggins podejrzany o doping. "Środki przepisywano mu tylko przed najważniejszymi startami"
Zaloguj się
Pokaż wcześniejsze komentarze
 • yerry46

  0

  "Baza danych Światowej Agencji Dopingowej (WADA), do której dostęp we wrześniu uzyskała rosyjska grupa hakerów, przynosi kolejne rewelacje."

  Jak widać, sama redakcja jest w szoku, skoro skrót WADA tłumaczy jako Światową Agencję... DOPINGOWĄ. :) Jest to jak najbardziej zrozumiałe, skoro renomowane, niby światowej klasy kasyno, okazuje się być nnagle zwyczajną, politykierską... szulernią !

 • yosemitesam

  0

  Czy Wiggins to taka chodząca legenda? Na torze z pewnością tak, ale na szosie odniósł raptem kilka spektakularnych zwycięstw - przy czym warto pamiętać, że wygraną w TdF 2012 zawdzięcza tylko temu, że miał w drużynie Frooma i że liderem grupy był on a nie Froome (nawet okiem laika było widać, że był wtedy od Wiggo mocniejszy). Poza tym dwa złota w jeździe indywidualnej na czas - jedno na IO w Londynie, jedno na MŚ w Ponferradzie - umiejętność niejako 'przeniesiona' z kolarstwa torowego.

 • cxubmsqq1

  Oceniono 5 razy -3

  Bral doping?

  Przeciez Wiggins (a raczej jego lekarz) poprosil o zgode na zaaplikowanie tego leku. Zgode DOSTAL, lek zazyl (czy zostal mu raczej wszczepiony). Coz to za sensacja?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX