Sport.pl

Strzelanina podczas meczu w USA. Panika kibiców i zawodników. Wstrząsające nagranie

Dwie osoby są w ciężkim stanie po strzelaninie w trakcie meczu futbolu amerykańskiego w stanie New Jersey w USA. Na nagraniu widać zawodników i kibiców uciekających ze stadionu. Ludzie kładli się na ziemi, skakali przez ogrodzenie. Policja nie poinformowała, czy sprawca został zatrzymany.

- Cały czas zbieramy informacje na temat tego, co się wydarzyło i kto był zaangażowany w atak na stadionie w New Jersey. Wszczęliśmy dochodzenie i na tym etapie nie mogę przekazać żadnych szczegółów - przyznał Sean Riggin, szef policji w Pleasantville. Śledczy nie poinformowali, czy sprawca został zatrzymany.

Do ataku doszło w piątek około godz. 20:30 lokalnego czasu. W trzeciej kwarcie meczu licealnych drużyny z Pleasantville i Camden rozległy się strzały. Na nagraniu widać zawodników i kibiców uciekających ze stadionu. Ludzie kładli się na ziemi, skakali przez ogrodzenie.

Media w USA informują, że podczas strzelaniny ranne zostały dwie osoby, a jedna z nich jest nieletnia. Chłopiec został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Filadelfii. Obie postrzelone osoby są w ciężkim stanie.

Więcej o:
Komentarze (13)
Strzelanina podczas meczu w USA. Panika kibiców i zawodników. Wstrząsające nagranie
Zaloguj się
 • pszczolkaprezesa

  Oceniono 19 razy 15

  A gdyby obywatele mogli mieć możliwość posiadania broni to nic takiego by nie stało się bo zaraz by zastrzelili zamachowca!
  Aaaa! To USA więc stara śpiewka dziadzia Mikkego jakby niezbyt do tego pasuje. Ojoj!

 • pomaranczowoczarny

  Oceniono 11 razy 11

  Jak to niektórzy twierdzą - to wina przepisów, że zawodnicy nie mieli się czym bronić w czasie meczu :) jakby mieli broń nikt by nie podskoczył :P

 • andrzej.duxa

  Oceniono 10 razy 10

  wincyj broni, wincyj!

 • public_enemy

  Oceniono 2 razy 2

  amerykanie mają na to rozwiązanie: WINCYJ BRONI!!! No bo gdyby wszyscy mieli broń na stadionie, to na pewno by się to nie zdarzyło!!!

 • silvermane

  Oceniono 1 raz 1

  W USA sobie poradzili z kibolami...

 • boliver

  Oceniono 1 raz -1

  Sport wersja yankeesy

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX