Sport.pl

Brat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej aresztowany. Jest oskarżony o potrójne morderstwo

Brat Simone Biles, czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej z Rio de Janeiro, jest oskarżony o potrójne morderstwo. Podczas imprezy miało dojść do bójki, w trakcie której śmiertelnie postrzelił trzy osoby, a dwie inne ranił.

Andrzej Bachleda-Curuś w "Wilkowicz Sam na Sam": Liczę, że po tej olimpiadzie coś się wydarzy, jakieś hasło od ministerstwa sportu, zmiany w związku narciarskim

Brat Simone Biles, czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej z Rio de Janeiro, z 2016 roku, został aresztowany i oskarżone o morderstwo trzech osób podczas zabawy sylwestrowej w Cleveland. Jak informuje portal cleveland.com, Tevin Biles-Thomas został zatrzymany po trwającym blisko osiem miesięcy dochodzeniu. Jest także oskarżony o napaść i krzywoprzysięstwo.

- Nieustanna wytrwałość detektywów z wydziału zabójstwo policji w Cleveland zapewniła oskarżenie w tej sprawie - powiedział prokurator okręgu Cuyahoga County, Michael O'Malley. - Dzięki ich ciężkiej pracy, sprawiedliwość dopadnie sprawców - dodał.

Biles-Thomas jest jedyną osobą, która została zatrzymana w związku ze strzałami, które padły w trakcie zabawy sylwestrowej. Jak informowała policja, pojawiło się kilka niezaproszonych osób, które zostały poproszone o wyjście. Gdy nie chcieli tego zrobić, rozpoczęła się bójka, podczas której padły strzały. W ich wyniku zginęły trzy osoby. Oprócz trzech ofiar śmiertelnych, ranne zostały także dwie osoby. Jedna została trafiona w tył głowy, druga została postrzelona w ramię.

Simone Biles i Tevin Biles-Thomas to rodzeństwo, które zostało w dzieciństwie rozdzielone. Ich matka była uzależniona od narkotyków i nie mogła należycie zajmować się żadnym z trojga swoich dzieci. Ojciec miał ten sam problem. Opuścił rodzinę. Dzieci znalazły się w domach zastępczych. Gdy ich dziadek od strony matki dowiedział się o sytuacji, zaopiekował się wnukami.

Simone Biles jest jedną z najbardziej utytułowanych sportsmenek na świecie. Z ostatnich igrzysk olimpijskich przywiozła do domu 5 medali - 4 złote i jeden brązowy. Z mistrzostw świata w gimnastyce w 2014, 2015 i 2018 roku też przywoziła po 4 medale – wszystkie złote.

Więcej o:
Komentarze (10)
Brat czterokrotnej mistrzyni olimpijskiej aresztowany. Jest oskarżony o potrójne morderstwo
Zaloguj się
 • c.t.k

  Oceniono 6 razy 6

  Andrzej Bachleda-Curuś jest jakoś powiązany z tym morderstwem?.

 • plafar

  Oceniono 5 razy 5

  A co to ma wspólnego ze sportem??? A może popełnienie morderstwa to już jakaś dyscyplina sportowa??

 • sovereign

  Oceniono 4 razy 4

  Ta jego siostra olimpijka coś zmienia w temacie? Chyba tylko że można w tych samych warunkach wejść na olimpijski szczyt i spaść na samo dno.

 • ouimet

  Oceniono 3 razy 3

  a co ma wspolnego siostra z zabojstwami?

 • joankb

  Oceniono 3 razy 3

  Nikt nie odpowiada za rodziców, rodzeństwo. Do pewnego tylko wieku za dzieci.
  Przykre dla rodziny, dla siostry słowa wsparcia.

 • mer-llink

  Oceniono 2 razy 2

  A czy jej brat był olimpijczykiem w konkurencjach strzeleckich?
  Jak nie, to o czym ma być ten tekst?

 • byann

  Oceniono 1 raz 1

  Simone Biles uzależniona od Ritalinu. Srodek na "leczenie" ADHD, którego nadużywa od zawsze i który oprócz ogromnego wspomagania wstrzymuje wzrost jako skutek uboczny.

 • boliver

  0

  Zwariowany swiat yankeesow,,

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX