Sport.pl

Kosmiczna szatnia. Większość drużyn może jedynie o takiej pomarzyć!

Nie od dziś wiadomo, że w futbolu amerykańskim obraca się ogromnymi kwotami. Jednak nowa szatnia zespołu LSU Tigers musi robić wrażenie nawet na największych krezusach. Akademicka drużyna z Luizjany podzieliła się w mediach społecznościowych zdjęciami świeżo odnowionego obiektu.

Zawodnicy akademickiej drużyny futbolu amerykańskiego LSU Tigers (Uniwersytet Stanu Luizjana) mogą już korzystać z odnowionej szatni. I trzeba przyznać, że nowe pomieszczenie robi naprawdę piorunujące wrażenie.

Drużyna LSU Tigers pochwaliła się nową szatnią. O takich pomieszczeniach większość klubów może pomarzyć

Każdy z umieszczonych w szatni foteli może pełnić również funkcję łóżka, tak aby zawodnicy mogli nie tylko przebrać się przed meczem, ale również udać się na dłuższy odpoczynek. Wszystkie posiadają też stacje do ładowania telefonów i uchwyty na tablet. Powyżej każdego stanowiska znajduje się półka, na której umieszczany jest kask. Nie zapomniano oczywiście o wszelkich urządzeniach potrzebnych do pomeczowej regeneracji. Autorzy projektu nowej szatni przyznają, że wzorowali się na rozwiązaniach stosowanych na pokładach samolotów. 

Generalny remont całej siedziby LSU Tigers pochłonął w sumie 28 milionów dolarów. 

Więcej o:
Komentarze (7)
Kosmiczna szatnia. Większość drużyn może jedynie o takiej pomarzyć!
Zaloguj się
 • fcknzs

  Oceniono 3 razy 3

  w 49 stanach najlepiej opłacanym pracownikiem budżetówki jest trener lokalnej stanowej drużyny futbolowej. wyjątkiem jest tylko Indiana - tam najwięcej zarabia trener drużyny koszykarzy....

 • euzjebusz

  Oceniono 2 razy 2

  Ciekawostka: zawodnicy za grę nie otrzymują wynagrodzenia.
  Za to trenerzy zarabiają już miliony, stadiony kosztują setki milionów, a mecze pokazuje się w telewizji dla dziesiątek milionów widzów ;)

 • ochujek

  0

  Nasi piłkarze tak nie mają, dlatego taki poziom reprezentują? Może żel do włosów im zmienić.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX