18+
Uwaga!

Ta strona zawiera treści przeznaczone wyłącznie dla osób dorosłych

Mam co najmniej 18 lat. Chcę wejść
Nie mam jeszcze 18 lat. Wychodzę
Sport.pl

Horror podczas zawodów gimnastycznych. Samantha Cerio złamała obie nogi. Nie wróci już do sportu [DRASTYCZNE WIDEO]

Podczas zawodów gimnastycznych w Baton Rouge (USA) Samantha Cerio doznała fatalnej kontuzji. Po wykonaniu podwójnego obrotu w przód Amerykanka nieszczęśliwie wylądowała, co zakończyło się złamaniem obu nóg.

Żadem z uczestników ani obserwatorów uniwersyteckich zawodów gimnastycznych w Baton Rouge (Luizjana, USA) nie był przygotowany na to, co stało się podczas występu Samanthy Cerio. Amerykanka chciała zakończyć swoją próbę podwójnym obrotem w przód. Niestety 22-latka tak niefortunnie wylądowała, że doznała fatalnych urazów obu nóg. Ten moment można zobaczyć na poniższym filmie (uwaga – drastyczne wideo):

 

Fatalna kontuzja Samanthy Ciero. Po zdarzeniu zawodniczka wydała oświadczenie 

U Cerio zdiagnozowano złamania obu nóg, w tym jedno z przemieszczeniem kolana. Po tym traumatycznym zdarzeniu zawodniczka Auburn Tigers wydała oświadczenie za pośrednictwem mediów społecznościowych. Cerio poinformowała w komunikacie, że zawody w Baton Rouge były ostatnimi w jej karierze: "To był mój ostatni występ jako gimnastyczki. Po 18 latach odkładam na bok uchwyty i kredę. Jestem dumna z tego, jaką osobą stałam się dzięki tej dyscyplinie. Nauczyłam się ciężko pracować, dowiedziałam się, czym jest pokora, uczciwość i poświęcenie [...]. Moja kariera nie zakończyła się tak jak planowałam, ale nic nie idzie tak, jak planujemy" – napisała Cerio. 

Wyrazy wsparcia dla absolwentki Uniwersytetu Auburn płyną zarówno od władz uczelni, jak i innych sportowców. Na antenie CBS o kontuzji zawodniczki wspomniał były koszykarz występujący w NBA - Charles Barkley: "Widziałem, jak pewna zawodniczka z Uniwersytetu z Auburn złamała obie nogi podczas zawodów gimnastycznych. Chciałem powiedzieć, że twoja kariera napawa nas dumą i kochamy cię" - powiedział Barkley, który ukończył tę samą uczelnię. 

Więcej o:
Komentarze (41)
Horror podczas zawodów gimnastycznych. Samantha Cerio złamała obie nogi. Nie wróci już do sportu [DRASTYCZNE WIDEO]
Zaloguj się
 • wadp21

  Oceniono 5 razy 3

  Gimnastyka powinna być zakazana w takiej wersji. To już nie pierwsza drastyczna kontuzja w tej dyscyplinie. Ryzyko na jakim wykonują ćwiczenia te dziewczynki i chłopcy jest krańcowe a obciążenia stawów i kości nadludzkie. Kwestią czasu jest kolejna ofiara/kaleka ..... Bohaterce tego wypadku życzę zdrowia.

 • cracken001

  Oceniono 2 razy 2

  Hmmmm......wspolczuje jej,ale cos mi sie wydaje,ze do tego rodzaju wygibasow,to ona jest nieco za gru...size+

 • invest_pl

  Oceniono 16 razy 2

  ciekawe czy jakby złamała kark i leżała na macie z drgawkami to tez byście pokazywali głąby

 • smurfmadrala

  Oceniono 1 raz 1

  Nie oglądałem video, psychika nie pozwala.
  Dlaczego uznane media dorównują chłamowi i bezduszności jutuberów, pudekolfanów, kundelkopodobnych itd.?!
  Gdzie godność i uczciwość dziennikarska?!

 • samochodemwszedzie

  Oceniono 3 razy 1

  Czerscy krzyczą bierzcie popcorn i oglądajcie i chyba tyko tym razem mają racje bo sami siebie nie zdążyli ocenzurować hehehhe!

 • alfred.ziemniak

  Oceniono 5 razy 1

  Jesteście chorzy, skundlenie pospolite. Dla klku pokażecie wszystko? Nie ma różnicy między wami a pierdzącymsuper niusami pundelkiem.

 • tpdlagier

  Oceniono 1 raz 1

  Sport to zdrowie. Dramat

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX