Sport.pl

MMA. Mamed Khalidov: Biorę leki i leczę się u psychiatry

- Łapie mnie nerwica i nie mogę nad tym zapanować. To przychodzi i to masz. Trwa pół dnia, dobę. Jesteś nieobecny, czasami nie wiesz, gdzie jesteś - mówi Khalidov w rozmowie z "Super Expressem".

W listopadzie 2015 roku Khalidov zdobył pas wagi średniej KSW, a w maju zeszłego roku pokonał Borysa Mańkowskiego, czempiona dywizji półśredniej. Czeczen z polskim paszportem uznał, że wyzwie na pojedynek także Tomasza Narkuna, mistrza wagi półciężkiej. Ale oba starcia z nim przegrał. Po porażce na gali KSW - powiedział, że kończy karierę.

- Mój problem polega na tym, że czasami przestaje mi pracować mózg. Mam problemy z utrzymaniem koncentracji. Może nic mi nie być przez pół roku, ale przychodzi w końcu taki moment, że mnie łapie i nie wiem, gdzie jestem - mówił Khalidov w rozmowie ze Sport.pl. Teraz były mistrz KSW w wadze średniej mówił w rozmowie z "Super Expressem", że leczy się u psychiatry i bierze leki.

- Teraz jestem na sto procent pewny, że to jest koniec. Nie mogę walczyć, gdy nie jestem w stanie dawać z siebie stu procent - oznajmił Mamed w rozmowie z "SE".

Więcej o:
Komentarze (34)
MMA. Mamed Khalidov: Biorę leki i leczę się u psychiatry
Zaloguj się
 • nieotake

  Oceniono 5 razy 5

  Mamed, wielki mistrzu, głęboki ukłon wdzięczności i podziwu za to, co przez te wszystkie lata prezentowałeś w ringu i oktagonie, a także poza nimi - oglądanie Twoich epickich wyczynów to był wielki przywilej!
  A teraz zadbaj o szlachetne zdrowie, bo jak wiadomo - nikt się nie dowie, jako...
  Ściskam kciuki.

 • lajkonix

  Oceniono 5 razy 5

  Mamed, swoje zrobiłeś. Masz pełne prawo nie tłumaczyć się. Teraz zadbaj o zdrowie. Powodzenia.

 • cezar85

  Oceniono 7 razy 5

  szacun Mamed

  nie sądziłem, że możesz jeszcze bardziej zyskać w moich oczach

  powodzenia mistrzu

 • kaviar100

  Oceniono 4 razy 4

  To nie żaden wstyd się przyznać do depresji. W dzisiejszych czasach to zjawisko jest powszechne tylko ludzie się krępują i nie wiedzą co z tym zrobić. Tyson Fury się przyznał do tego był już na krawędzi samobójstwa. Brawo za odwagę Mamed!

 • purre

  Oceniono 4 razy 2

  "- Teraz jestem na sto procent pewny, że to jest koniec." Słyszeli pismaki co powiedział? Koniec! Koniec noweli i dajcie facetowi spokój!

 • darek334

  Oceniono 1 raz 1

  Zdrowie równowaga psychiczna jest jedną z najważniejszych rzeczy

 • der-rauber

  0

  Mamed, dziękuję za świetne wałki. Zdrowiej. I realizuj następne wielkie projekty.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX