Usługa Xbox Game Pass - umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One

XBOX

XBOX (XBOX)

W czasach niezwykłej popularności usług abonamentowych do oglądania wideo w sieci, czy słuchania muzyki na przenośnych urządzeniach, cyfrowy dostęp do rozrywki zastępuje u wielu osób kolekcje płyt kompaktowych i DVD z filmami. Teraz trend ten wchodzi również do świata elektronicznej rozrywki!

Usługa Xbox Game Pass umożliwia dostęp do ponad 150 pełnych gier na konsolę Xbox One, w ramach stałej miesięcznej opłaty. Każdego miesiąca do usługi dodawane są nowe pozycje, zapewniając tym samym nieustannie zmieniającą się ofertę najlepszych tytułów. Jeżeli zatem jesteś świeżo upieczonym graczem, możesz od razu zapoznać się z wieloma gatunkami gier wideo i poznać najbardziej legendarne serie. W odróżnieniu jednak od streamingu filmów czy muzyki, usługa Xbox Game Pass pozwala pobrać i zapisać na dysku pełne wersje gier, co oznacza płynną rozgrywkę w najlepszej jakości, bez obaw o przepustowość łącza lub połączenie sieciowe podczas przesyłania danych.

Oprócz nieograniczonego dostępu do dzisiątek topowych gier, w tym takich światowych bestsellerów jak Tomb Raider, DOOM czy Fallout, Microsoft dodatkowo uwzględnił w abonamencie gry wydawane na wyłączność na konsolę Xbox One i komputery z systemem Windows 10, które dostępne są w abonamencie w pełnej wersji i bez ograniczeń czasowych na równi z premierą tradycyjnych wydań pudełkowych! Jedym z takich tytułów jest premierowa gra Forza Horizon 4 – symulator wyścigów samochodowych, w którym gracze doświadczą zmian każdego z czterech unikalnych sezonów – od skutej lodem zimy, po letnie upały, gdzie każda pora roku ma swoje uroki i wyzwania. Forza Horizon 4 to prawdziwe święto dla miłośników motoryzacji. Graj solo lub z przyjaciółmi, przemierzając Wielką Brytanię w otwartym świecie za kierownicą ponad 450 samochodów. Ścigaj się, popisuj się wyczynami kaskaderskimi, twórz i odkrywaj — wybierz swoją drogę i stań się supergwiazdą Horizon.

 

 Dodatkowym atutem abonamentu Game Pass jest jednoczesny dostęp do gier objętych programem Xbox Play Anywhere na konsoli Xbox One oraz na komputerze PC w ramach jednego konta. Oznacza to, że aktywując abonament na koncie Microsoft, możemy nie tylko grać na wielu platformach, ale również przenosić swoje postęy w grze pomiędzy urządzeniami, a nawet grać wspólnie ze znajomymi, posiadającymi inną niż my platformę.

Abonament Xbox Game Pass można kupić na stronie xbox.com/game-pass lub bezpośrednio w Sklepie Xbox na konsoli Xbox One, korzystając z karty płatniczej, z kart przedpłaconych dostępnych w sklepach stacjonarnych, jak również w ramach programu Zapłać z Orange i Zapłać z PLAY, dostępnego dla abonentów komórkowych. Każdy posiadacz konta Xbox Live może też skorzystać z bezpłatnego, 14-dniowego okresu testowego usługi.

Xbox to wiodąca marka rozrywkowa Microsoft, oferująca najlepsze gry na wyłączność i największe przeboje światowych producentów. Flagowa konsola Xbox One X to najpotężniejsze tego typu urządzenie dostępne na rynku, oferujące gry i rozrywkę w prawdziwej jakości 4K. Gry wyglądają świetnie dzięki o 40% większej mocy, niż inne konsole do gier, szybko się ładują i działają bardziej płynnie, nawet na ekranach FullHD. Xbox One X współpracuje zarówno z grami i akcesoriami z rodziny Xbox One, jak i Xbox Live, czyli z najbardziej zaawansowaną siecią gry wieloosobowej, która zapewnia jeszcze więcej wariantów gry. Zachwycający realizm w grach dzięki technologii HDR i jakość wizualna treści rozrywkowych w 4K Ultra HD, nowatorskie technologie Kinect oraz stabilny i bezpieczny tryb gry wieloosobowej sprawiają, że rozrywka jest jeszcze lepsza. Dzięki programowi Xbox Play Anywhere, gry dla konsoli Xbox One są również dostępne na komputery PC z Windows 10. Więcej informacji o marce Xbox można znaleźć na stronie www.xbox.com.

Zobacz także
  • FEN 24 FEN 24 - przyznano bonusy
  • KSW 47. Mariusz Pudzianowski - Szymon Kołecki KSW 47. Pudzianowski o Kołeckim: Muszę go zniszczyć [WIDEO]
  • Pudzianowski i Popek Nowy projekt Polsatu i KSW? Gale tylko z walkami celebrytów

Najnowsze informacje