Sport.pl

Policja upubliczniła nagranie z zatrzymania Tigera Woodsa [WIDEO]

Policja upubliczniła nagranie z zatrzymania Tigera Woodsa. Słynny sportowiec został zatrzymany w okolicy swojego domu w Jupiter na Florydzie za jazdę pod wpływem środków odurzających.

Podczas zatrzymania policjant chciał sprawdzić, czy Woods jest trzeźwy. Golfista położył nogę na samochodzie policjanta i wiązał sobie buta. Policjant powiedział mu, że może przeprowadzić test bez zawiązanego buta, po czym dopytywał, czy wszystko jest w porządku. Woods zaprzeczył, że pił alkohol, ale odpowiedział twierdząco na pytanie, czy brał leki. Podał również ich nazwę, ale tego nie słychać na nagraniu.

Woods miał również problem z zadaniem polegającym na śledzeniu oczami czerwonego światła. - Nawet na nie nie patrzysz - powiedział policjant, czemu Woods zaprzeczył. Golfista miał również problem z przejściem po białej linii. W końcu został zatrzymany i skuty.

Woods trafił do więzienia około godziny trzeciej nad ranem w poniedziałek. Zdjęcie, które zrobiono mu na komendzie, szybko obiegło świat. Po blisko 10 godzinach od zatrzymania golfista został zwolniony z aresztu za kaucją, którą sam opłacił.

Dwie przebite opony, poobijane zderzaki, a za kierownicą śpiący mężczyzna - tak wyglądało zatrzymanie Tigera Woodsa w poniedziałek nad ranem. Golfista nie wiedział, gdzie jest. Badanie alkomatem wykazało, że był trzeźwy - wynika z opublikowanego we wtorek policyjnego raportu.

Policjanci odnotowali, że Woods mówił bardzo powoli i niewyraźnie. Był śpiący, nie nie był w stanie samodzielnie przejść kilku metrów. Kilka razy zmieniał zdanie co do tego, gdzie się znajduje i dokąd jedzie. Początkowo twierdził, że podróżuje z Los Angeles do Orange County, ale potem stwierdził, że nie ma pojęcia, gdzie się znajduje. Podczas zatrzymania Woods powiedział policjantom, że brał kilka rodzajów leków, w tym dwa przeciwbólowe. Woods stanie przed sądem 5 lipca. Więcej szczegółów z policyjnego raportu tutaj >>

Więcej o:
Komentarze (9)
Policja upubliczniła nagranie z zatrzymania Tigera Woodsa [WIDEO]
Zaloguj się
 • strach_sie_bac

  Oceniono 2 razy 2

  Najbardziej chorymi ludźmi są bogaci ludzie. Przeważnie mają problemy na tle psychicznym obarczeni sławą i bogactwami. Ten straszny świat ich dusi i niszczy od wewnątrz ... dlatego posiadają małe apteki w domach, cygarnice pełne używek bez filtra, banknoty zwinięte w ruloniki w każdej kieszeni marynarki. ;)

 • baska_w5

  Oceniono 1 raz 1

  Z tytułu na stronie głównej wynika, że policja za miesiąc stanie przed sądem. Czyżby za zatrzymanie znanego człowieka?

 • stalowykij

  Oceniono 1 raz 1

  Gdyby dłubanie w nosie było trochę popularniejsze, dzisiaj czytalibyście artykuły o mnie, echh... może kiedyś. Obiecujące jest to że świat zmierza w tym kierunku, więc idę potrenować.

 • Andrzej Duxa

  0

  leki psychotropowe (najczesciej benzodiazepiny, lekki nasenne) czy przeciwbolowe - opioidowe ćpa, czesto swiadomie wielokrotnie przekraczajac przypisane dawki, wiecej osob niz narkotyki; wiele z nich uzaleznia sie, traci zdrowie i umiera - w usa bodaj wiecej niz z powodu nielegalnych narkotykow; niesety wyjscia z tej sytuacji nie ma - bo wieksosc z tych lekow jest naprawde potrzeban chorym, nie ma tylko skutecznych mechanizmow ograniczenia nadmiernego spozycia

 • marcinmarcin12

  0

  A kiedy nasza policja zacznie pytac gimbaze z tabliczki mnozenia?

 • spoko-spoko

  0

  A widział go ktoś jak on tym samochodem jechał?
  Jeżeli tylko w nim spał na poboczu to chyba nie przestępstwo? Gość na zdjęciu nie wygląda jak Tiger Woods. Macie złego człowieka!!!

 • stalowykij

  0

  Facet jest dobry w odbijaniu piłeczki kijem, więc nie oczekujcie ch...wieczego.

 • george_costanza

  Oceniono 1 raz -1

  Amerykańska policja lepsza niż kabaret, pół godziny go przepytywali zanim stwierdzili, że jest pod wpływem narkotyków.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX