Sport.pl

Żona Macieja Rybusa, Lana próbowała ukryć ciążowy brzuch, ale się nie udało. Zaraz rodzi?

Maciej Rybus już wkrótce zostanie tatą. Wiadomością o ciąży para pochwaliła się na Instagramie Lany Rybus. Najnowsze zdjęcia potwierdzają, że poród zbliża się wielkimi krokami.

Maciej Rybus zostanie ojcem 

Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

Wokół Macieja Rybusa i jego żony Lany Rybus zrobiło się głośno za sprawą szybkich zaręczyn i jeszcze szybszego ślubu. Media pisały, że Maciej Rybus zaręczył się z nowa partnerką, wtedy kiedy miał jeszcze w Polsce poprzednią narzeczoną. Byli partnerzy podobno rozstali się w zgodzie, dlatego temat odszedł w niepamięć. 

Chwilę później Maciej Rybus i Lana Rybus opublikowali na Instagramie zdjęcie z sesji ciążowej z brzuszkiem, które potwierdziły domniemane plotki o tym, że piłkarz Lokomotivu Moskwa zostanie ojcem. 

Patrząc na najnowsze zdjęcia Lany możemy stwierdzić, że poród zbliża się wielkimi krokami. 

Maciej Rybus oficjalnie zostanie ojcem. Lana Rybus pozuje z brzuszkiem na plaży

Lana Rybus z dużym ciążowym brzuszkiem 

Żona Rybusa chętnie chwali się na Instagramie zdjęciami z brzuszkiem. Niedawno wrzuciła zdjęcie z Maciejem, na którym próbowała ukryć ciążowe krągłości pod obszerną koszulką. Niestety jej się to nie udało. Patrząc jednak na jej całą figurę, w tym bardzo szczupłe nogi możemy stwierdzić, że WAG, jak na to że jest w zaawansowanej ciąży wygląda naprawdę świetnie. 

Marina Łuczenko-Szczęsna urodziła. Żona Wojtka Szczęsnego pokazała pierwsze zdjęcie synka

Biorąc pod uwagę fakt, że para ogłosiła światu nowinę o ciąży dwa miesiące, a brzuch Lany Rybus jest już coraz większy możemy spodziewać się wkrótce informacji o rozwiązaniu. 

W sieci pojawiły się również informacje, że Maciej Rybus spodziewa się bliźniaków, ale informacja ta w żaden sposób nie została potwierdzona. Pozostaje nam czekać na wiadomość od przyszłych rodziców. 

Marina Łuczenko-Szczęsna po raz pierwszy na wspólnym zdjęciu z synem Liamem

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ