Sport.pl

Anna Lewandowska biega z wózkiem. Fanka: "Wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy". Trenerka odpowiedziała

Anna Lewandowska już nie raz pokazywała, że można być aktywną mamą. Trenerka zabiera Klarę na obozy, na siłownię, a nawet z nią biega. Niestety znowu się komuś to nie spodobało, ale tym razem Anna Lewandowska nie zostawiła tego bez swojego komentarza.

Na trening Ani Lewandowskiej przyszło ponad 1000 osób, a my jako jedyne byłyśmy za kulisami. Tego nie zobaczycie nigdzie indziej

Anna Lewandowska biega z Klarą

Celia Jaunat chwali się krągłymi pośladkami. Fani w komentarzach: 'fake'

Anna Lewandowska kilka dni temu na swojego bloga Baby by Ann wrzuciła artykuł o tym czy biegać z wózkiem, jak biegać z wózkiem i jaki wózek wybrać. Trenerka zwróciła też uwagę na to, że jest to nie tylko świetna forma aktywności dla mamy, ale również wspaniała zabawa dla dziecka. 

Oczywiście nie obyło się bez kąśliwych komentarzy ze strony jej fanek. Część z nich twierdzi, że bieganie z dzieckiem jest niebezpieczne. Inne zaś uważają, że to już jest lekka przesada. Jeden komentarz szczególnie zwrócił uwagę Anny Lewandowskiej, bo na niego odpowiedziała. 

Artur Boruc i Kamil Grosicki imprezują w Londynie. Były z nimi seksowne żony

Anna Lewandowska odpowiada na złośliwy komentarz 

Pod postem o bieganiu z wózkiem pojawiło się blisko 300 komentarzy. Wśród nich te, w których mamy dzielą się swoimi opiniami odnośnie biegania z wózkiem, a także ten:

Biegać z dzieckiem w wózku chyba lekka przesada ..co zrobią ludzie dla rozgłosu i mówią ,że pieniądze nie zmieniają ludzi, a Pani Ania jest doskonałym przykładem - wybiła się dzięki mężowi i gwiazdorzy - napisała jedna z obserwatorek.

Robert Lewandowski śpiewa dla Anny Lewandowskiej "Jestem wolny tylko z nią"

Tym razem Anna Lewandowska postanowiła odpowiedzieć hejterce i tak jej odpisała: 

Pozdrawiam bardzo serdecznie Panią, która oceniła, że bieganie z wózkiem to gwiazdorzenie:) cieszę się, że mamy tyle gwiazd w Polsce, prawda mamuśki? Pozdrawiam wszystkie biegające mamy <3

Czy bieganie z wózkiem rzeczywiście jest przesadą czy może hejterzy nie mają się już czego czepiać? 

Anna Lewandowska szczęśliwa po meczu Roberta Lewandowskiego, ale fani nie zostawili na nich suchej nitki

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ