Sport.pl

Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?

Maciej Rybus w marcu tego roku poślubił Lanę Baimatową, piękną Rosjankę. Jak się jednak okazuje, wcześniej był zaręczony z Natalią Czubaj.

W styczniu Maciej Rybus ogłosił zaręczyny z Laną. Trzy miesiące później wzięli ślub. Teraz Lana Rybus jest w bliźniaczej ciąży, a para planuje jeszcze wesele - ma się odbyć w Polsce, poprzednie odbyło się we Władykaukazie.

Maciej Rybus wrócił do Rosji

Jak podaje magazyn "Party" jeszcze w lipcu ubiegłego roku - gdy Maciej Rybus przechodził do Lokomotiwu Moskwa z francuskiego Olympique Lyon (w przeszłości grał w rosyjskim Tereku Groznym) - miał w Polsce dziewczynę. To Natalia Czubaj. Nigdy nie dowiedzieliśmy się, dlaczego ta para się rozstała, ale według "Party" Czubaj dowiedziała się o nowej partnerce Rybusa z prasy i mediów społecznościowych.

Czubaj nigdy się do tego publicznie nie odniosła, ale zostawiła na Instagramie pewną wskazówkę. Życzyła w nim swoim znajomym "umiejętności odchodzenia z klasą tam, gdzie rozdział się kończy". Niewykluczone, że te słowa kierowała do Rybusa. Związani ze sobą byli od 2009 roku.

Kulisy związku Macieja Rybusa z Laną

- Poznaliśmy się w Moskwie, w restauracji, w której pracowałam jako menedżer. Kiedy Maciej przyjechał do Rosji, aby zawrzeć umowę z Lokomotivem Moskwa, przyszedł na obiad z naszym wspólnym znajomym. Potem zaczął przychodzić i na lunch, i na kolację, i po treningu. Dopóty, dopóki nie dałam mu swojego numeru telefonu - powiedziała Lana Baimatowa w rozmowie z gazetą "Słowo".

Robert Lewandowski po mundialu ma problemy. Traci na tym również Anna Lewandowska

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (67)
Maciej Rybus zostawił Natalię Czubaj dla pięknej Rosjanki?
Zaloguj się
 • korollaq

  Oceniono 25 razy 21

  Po co maglujecie jakąś dziewczynę, która nie jest osobą publiczną, nie mając nic poza wpisem na jej prywatnym profilu społecznościowym i dorabiacie historię do przypadkowego wpisu? Dobre dziennikarstwo, dział sport..

 • krwawy_marry

  Oceniono 8 razy 6

  Już zaczynacie pokazywać gęby tych nieudaczników? Kto z kim, gdzie na wakacje, jaki samochód. Urwa mać co to mnie obchodzi - te patałachy pojechały na mundial i wróciły jako najgorsza drużyna.

 • xzyzzy

  Oceniono 8 razy 6

  poganiacz balonów w muszce. to jak baca we fraku.

 • xegar

  Oceniono 6 razy 6

  W filmach z Jamesem Bondem tak wyglądające kobiety zawsze są szpiegami... :-)

 • premier_scretyna

  Oceniono 8 razy 4

  A co? Miał się ożenić z obywatelką kraju, w którym łamana jest konstytucja?

 • andree00

  Oceniono 8 razy 4

  Obie lalki zrobione u chiruga. Ta Polka wygląda na kompletne zero, ta Rosjanka może na troszkę więcej....

 • june-of-44

  Oceniono 3 razy 3

  Rybus z twarzy wiejski przygłup. A jak się odezwie.......Boże uchowaj.
  Wyrwał ruską pijawkę. Jak mu się kontrakt skończy a co za tym idzie kapusta...zobaczymy wtedy ich "miłość".

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX