Sport.pl

Kamil Grosicki odniósł porażkę na mundialu, a Dominika Grosicka rozkręca swoją karierę

Występu biało-czerwonych na mundialu nie można zaliczyć do udanych. Po ostatnim meczu fazy grupowej reprezentacja Polski wróciła do kraju. Podczas, gdy piłkarze wracają z ogromnym niedosytem, ich żony nie zwalniają tempa.Tak jest m.in w przypadku Dominiki Grosickiej, która pochwaliła się na Instagramie nowym projektem.

Tak kibicowały polskie WAGs w meczu Polska-Senegal

Współpraca Dominiki Grosickiej z marką Mohito

Tuż przed rozpoczęciem mundialu, Dominika Grosicka wraz z marką Mohito stworzyła kolekcję koszulek, z których część dochodu ze sprzedaży została przekazana na cele charytatywne.

Kochani ,jakiś czas temu marka MOHITO zaprosiła mnie do współpracy , której efektem jest wspaniała akcja charytatywna #mistrzowskapomoc Kolekcja super mundialowych koszulek już w sprzedaży , a częściowy dochód zostanie przekazany na fundację -Dajemy Dzieciom Siłę. Jestem dumna ,że mogę być częścią tego wspaniałego projektu - napisała Dominika na swoim Instagramie.

Celia Jaunat zachwyca podczas mundialu w Moskwie

Dominika Grosicka twarzą kolekcji sukienek

Tuż po pierwszym meczu Polaków na mundialu, Dominika Grosicka uchyliła fanom rąbka tajemnicy związanego z jej nową współpracą. Żona Kamila Grosickiego została twarzą kolekcji Summer in the City marki Sugarfree.

Kochane. Zdradzam backstage do Nowej Letniej Kolekcji sugarfree. Mnie ujęła prostotą, wygodą i sportową elegancją - napisała Dominika.

Dominika Grosicka wsparciem dla Kamila podczas mundialu w Rosji

Mimo swoich projektów, Dominika nie zapomniała o wsparciu męża w tak ważnym wydarzeniu, jakim jest mundial. Wraz z Anną Lewandowską oraz Anną Peszko udała się do Rosji na mecz Polska-Senegal. 

W momencie, gdy reprezentacja Polski zakończyła swój udział w mundialu, Dominika postanowiła podziękować kibicom za wsparcie.

Na dobre i na złe! Dziękuje wszystkim PRAWDZIWYM KIBICOM za wsparcie! Dziękuję za wszystkie wiadomości od Was, doceniamy to bardzo! Ja kibicuje zawsze, wszędzie i całym swoim sercem - napisała WAG

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ
Komentarze (8)
Kamil Grosicki odniósł porażkę na mundialu, a Dominika Grosicka rozkręca swoją karierę
Zaloguj się
 • plastikpiokio

  Oceniono 5 razy 5

  to jeszcze jest sport czy już czystte Qrestwo ???

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  grosicka poszła w budowlankę

  będzie sprzedawać coś, na czym zna się najlepiej

  pustaki

 • lionold

  0

  Jeżeli porażkę to poniósł a nie odniósł - analfabeto!

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX