Sport.pl

Mundial 2018: Czy tajemnicza siostra Roberta Lewandowskiego kibicuje mu w meczu Polska-Japonia?

Milena Lewandowska - starsza siostra naszego najlepszego piłkarza - dla rodziny odstawiła sport na drugie miejsce. Jednak z okazji mundialu, poleciała do Rosji wspierać naszą reprezentację.

Siostra Roberta Lewandowskiego porzuciła sport

Milena jest starsza od swojego brata o trzy lata, czyli ma 33 lata. Kiedyś była zawodniczką w siatkarskiej drużynie AZS Politechniki Warszawskiej, ale zrezygnowała ze sportu, kiedy założyła rodzinę. W 2014 roku Milena wyszła za mąż za Radosława Mirosa, właściciela firmy zajmującej się szyciem na miarę ekskluzywnych męskich garniturów. Para ma kilkuletniego synka Leona, którego ojcem chrzestnym został Robert Lewandowski.

Mundial 2018. Angielskie WAGs wspierają swoich partnerów przed meczem z Belgią. Którą z pięknych kobiet zobaczymy na trybunach?

Milena Lewandowska-Miros jest starszą siostrą Roberta LewandowskiegoMilena Lewandowska-Miros jest starszą siostrą Roberta Lewandowskiego instagram.com/lewandowskamilena7

Milena Lewandowska nie pojawia się na pierwszych stronach gazet 

Poza tym niewiele więcej wiadomo o Milenie. Nie korzysta z popularności brata. Przyjaźni się ze swoją bratową - Anną Lewandowską, brała nawet udział w Camp by Ann - jednym z jej obozów treningowych. Lubi kreacje Violi Piekut, często podróżuje.

Miss mundialu Karolina Emus podbija serca kibiców w Rosji

Siostra Roberta Lewandowskiego kibicuje naszej drużynie w MoskwieSiostra Roberta Lewandowskiego kibicuje naszej drużynie w Moskwie instagram.com/lewandowskamilena7

Siostra Roberta Lewandowskiego wspierała polską drużynę w Rosji

Milena kocha podróże. Mundial 2018 był doskonałą okazją, żeby wybrać się do Rosji. Na swoim koncie na Instagramie pochwaliła się zdjęciami z Placu Czerwonego.  

Tak Ania Lewandowska pocieszała Roberta po meczu z Senegalem. Zdjęcie obiegło cały internet

Więcej o:
  
Aplikacja Fotball LIVE
  POBIERZ