Sport.pl

Polak upadł bez życia na deski. Ciężki nokaut na gali UFC [WIDEO]

Oskar Piechota (11-3-1) poniósł trzecią porażkę z rzędu przed czasem w organizacji UFC. Tym razem przez ciężkie KO.

Oskar Piechota miał okazję podnieść się po dwóch porażkach w UFC z rzędu, ale niestety przegrał po raz kolejny i prawdopodobnie żegna się z federacją. Poległ na gali w Las Vegas, gdzie nie poradził sobie z niepokonanym Punahele Soriano.

Serwis InTheCage tak relacjonował tę walkę: - Soriano zaczął od kopnięć, które miały na celu zamknięcie Polaka na siatce. Piechota trafił dobrym prawym, ale rywal złapał klincz, na rozerwanie którego zdzielił Polaka mocnym ciosem! „Imadło” na deskach! Zbierał mnóstwo mocnych ciosów młotkowych! Sędzia się przyglądał, Polak oddał plecy, jednak rywal nie potrafił tego wykorzystać. Stójka, Piechota spróbował kimury, nieudanej. Ponownie stójka, Soriano trafił trzema mocnymi ciosami, a Piechota upadł bez życia na deski. Dobitka, sędzia przerwał, koniec.

Piechota dołączył do UFC w 2017 roku. Przygodę w największej organizacji na świecie rozpoczął od dwóch zwycięstw z Jonathanem Wilsonem i Timem Williamsem. Następnie przegrywał dwukrotnie przez poddania. Z Geraldem Meerschaertem oraz z Rodolfo Vieirą.

Świetna walka olimpijczyków w KSW. "Jak byłbyś tak rozbity, to on by cię wyłączył"

Więcej o:
Komentarze (7)
Polak upadł bez życia na deski. Ciężki nokaut na gali UFC [WIDEO]
Zaloguj się
 • andrzej.duxa

  Oceniono 6 razy 4

  czerscy, wincyj tej patologii, wincyj, suweren bedzie wyc ze szczescia!

 • yaro1771

  Oceniono 3 razy 3

  po co sędzia przerywa. Do cholery nie sie tłuka do samego końca.

 • misyu1

  Oceniono 1 raz 1

  "..nie dawaj mu tego prostego, tak jest!.." coś jak "zmieścisz się śmiało!"..?

 • aerofan

  Oceniono 6 razy -2

  A dokopał się ten redaktor do zeszłotygodniowej gali UFC i walki wieczoru? Bo jakoś nie doczytałem tutaj o sensacyjnym nokaucie na Overeemie w końcówce 5 rundy.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX