Sport.pl

Mamed Khalidov krytykuje organizację Fame MMA. "Jest to bardzo słabe"

- Nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat takich gal. Nie podoba mi się to i jest to bardzo słabe. To nie jest sport - przyznał Mamed Khalidov, który w rozmowie z WP SportoweFakty zapytany został o to, co sądzi na temat Fame MMA.

Fame MMA. Czyli federacja sportów walki, a raczej "walki", bo osoby walczące na tych galach ze sportem nie mają zbyt wiele wspólnego. Celebryci, youtuberzy, raperzy i influencerzy. Pomysłodawcami i właścicielami federacji są Wojciech „WG” Gola, znany z Warsaw Shore oraz youtuber Michał „Boxdel” Baron.  - Nie mogę powiedzieć nic dobrego na temat takich gal. Nie podoba mi się to i jest to bardzo słabe. To nie jest sport - przyznał Mamed Khalidov w rozmowie z WP SportoweFakty.

- Nie rozumiem fenomenu wulgaryzmu, braku szacunku, braku kultury. To zatraciło jakikolwiek sens. Rozumiem „trash-talking” [prowokacyjne odzywki wobec rywali, tzw. brudna gadka] tam gdzie są prawdziwi zawodnicy. Nie lubię tego, ale jeśli pewne granice nie są przekroczone, to jest to OK. Każdy sport wymaga dyscypliny i przede wszystkim szacunku. Na tym to polega i na tych wartościach też wychowuje się młodzież, która ma brać dobry przykład – dodał Khalidov, który w sobotę ponownie wystąpi na gali KSW. Zawalczy z krewskim Scottem Askhamem.

Mamed Khalidov opowiada, dlaczego wrócił do klatki - zobacz materiał:

Początek KSW 52 w sobotę o 19. Zapraszamy do Sport.pl na relację.

Więcej o:
Komentarze (5)
Mamed Khalidov krytykuje organizację Fame MMA. "Jest to bardzo słabe"
Zaloguj się
 • lks604

  Oceniono 4 razy 2

  Szacunek! Mamed ma absolutną racje ,ale dlaczego ktoś pozwala na takie [coś;;? Przecież to nie są sportowcy więc to nie jest sport tylko farsa!

 • deusirae

  Oceniono 1 raz 1

  jak ktos w czasie tych kretynskich mordobic zginie albo zostanie trwale okaleczony to wtedy pojawi sie pytanie; KTO NA TO POZWOLIL? A poki co to gawiedz, glownie elektorat piSSuarowy, ma zabawe po zmurszale od brudu pachwiny.

 • dawacsiano

  Oceniono 1 raz -1

  Słabe Mamed to jest Twoje dotrzymywanie słowa. Tego już nie chcesz skomentować?
  FAME MMA jest dla celebrytów i z takiego założenie wychodziło pierwotnie.
  Masz razem z KSW monopol na walki?
  Czy macie razem mniej w kieszeni?

 • skokens

  Oceniono 3 razy -1

  Złodziejowi i koledze bandziorów się nie podoba... popatrz, popatrz...

 • zerozer52

  Oceniono 7 razy -1

  Co ten czeczeński bandyta ma do gadania?

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX