Sport.pl

To koniec?! Marcin Najman przekazał kibicom ważną wiadomość

Marcin Najman ogłosił zakończenie kariery! Pięściarz poinformował za pomocą Twittera, że w 2020 roku po raz ostatni wystąpi na arenach sportów walki.

Marcin Najman to intrygująca postać w polskim show biznesie. W mediach pojawił się już dobrych kilka lat temu jako uczestnik reality show "BIG Brother - VIP". To tam publicznie zaczął snuć marzenia o karierze bokserskiej. Na koncie miał już kilka walk ze średniej klasy pięściarzami, więc kibice mogli się nabrać na jego opowieści. Trzeba jednak zaznaczyć, że przegrał swoje trzy pierwsze pojedynki.

W sobotę poinformował za pośrednictwem Twittera, że w 2020 roku zakończy swoją sportową karierę. - Moi Drodzy, mam 40 lat, przeżyłem wiele, a moja sportowa przygoda wkrótce się zakończy. Myślę, że rok 2020 to będzie już ostatni rok moich startów na arenach sportów walki - napisał Najman.

W ostatnich dniach rozgorzała dyskusja na temat potencjalnego pojedynku Marcina Najmana z Piotrem Świerczewskim. - Nie wiem, może kiedyś dojdzie do takiej walki. Na razie skupiam się na walce z Collinsem, bo jeszcze przegram w pierwszej rundzie i tyle będzie z mojej przygody w MMA. Może kiedyś? - powiedziałem Świerczewski w rozmowie z Antonim Partumem.

Na odpowiedź Marcina Najmana nie trzeba było długo czekać. - Jeżeli Świerczewski na serio chciałby się sprawdzić, to jako kibice, poproście szefów Fame Mma o to, by pozwolili stoczyć mi dwie walki na kolejnej gali. Mówię serio, Świerczewski w połowie gali, a Bestia na koniec. Czy w mma dozwolone są plaskacze? - odpowiedział Najman. Kwestia walki pozostaje zatem sprawą otwartą.

Więcej o:
Komentarze (31)
To koniec?! Marcin Najman przekazał kibicom ważną wiadomość
Zaloguj się
 • algreg

  Oceniono 10 razy 8

  ten cipek jest wybitnie żenująco-obciachowy. Ale to on robi kasę i dla niej się szmaci .Taki to spryciula i na tym jedzie. Frajerstwo kupuje bilety na jego żałosne podrygi.

 • lica79

  Oceniono 7 razy 5

  Zegary stanęły, ludzie płaczą na ulicach, słońce nie wstaje toż to koniec świata. Największa pierdoła w historii polskich sportów walki kończy karierę JAK ŻYĆ !!!!

 • kotprezesa

  Oceniono 3 razy 3

  Była jakaś kariera?
  Są jacyś kibice?
  Twoją przyszłość widzę w kabarecie, mitomanie.

 • Wies Kwiec

  Oceniono 5 razy 3

  Kariery ? Czego ??? Redaktorzyno, wsadź głowę do lodowatej wody.

 • wiecej.niz.jedno.zwierze

  Oceniono 3 razy 3

  "Kibic Marcina Najmana", "wiarygodny polityk", "przyjazny urzędnik skarbowy", "profesjonalny działacz sportowy", "niezależny dziennikarz" - to tylko niektórzy bohaterowie Leksykonu Polskich Postaci Mitycznych.

 • klientserwisu

  Oceniono 3 razy 3

  Mowa trawa. to jest poczatek promocji jego ksiazku a nie ogloszenia konca kariery.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX