Sport.pl

Conor McGregor wysłał wiadomość do Polaków. "Polsko! Dostarczyliśmy to, czego chcieliście" [WIDEO]

Co prawda whiskey Proper 12 Conora McGregora jest już dostępna w polskich sklepach od jakiegoś czasu, ale zawsze fajnie usłyszeć, jak największa gwiazda MMA na świecie zachęca nas do spróbowania tego trunku przy okazji oficjalnego rozpoczęcia dystrybucji w naszym kraju

Conor McGregor po polsku

Cześć! - mówi po polsku Conor McGregor na nagraniu, które właśnie trafiło do sieci.

- Polsko! Moja whiskey Proper 12 właśnie wylądowała! Dostarczyliśmy to, czego chcieliście. Siódmy kraj, który staje się „proper”. Dzięki za wasze wsparcie i mam nadzieję zobaczyć się z wami wkrótce na waszej ojczystej ziemi! - napisał McGregor.

Saleta o przyszłości Szpilki: Może być potworem

Jak dotąd w ramach promocji swojej whiskey Conor odwiedził m.in. Wielką Brytanię, USA, Ukrainę czy Rosję. Kto wie, czy nie przyjedzie także do naszego kraju. 

Więcej o sportach walki na portalu inthecage.pl.

Więcej o:
Komentarze (13)
Conor McGregor wysłał wiadomość do Polaków. "Polsko! Dostarczyliśmy to, czego chcieliście" [WIDEO]
Zaloguj się
 • princepinot

  Oceniono 6 razy 4

  Business insider:
  We tried Conor McGregor's new whiskey — and it's just as bad as you'd expect.
  So when a bottle of Conor McGregor's new whiskey, Proper No. Twelve, was sent to Business Insider's London bureau, it made its way through each desk quicker than currency and cigarettes get passed around prison blocks.

  But any excitement that we could drink on the clock faded when we realised one not-so-sobering thing: This was not good whiskey.

  "It smelled like ethanol and tasted only marginally better," our fintech guru Oscar Williams-Grut said. "A small initial sip was deceptively OK, but subsequent snifters were like vanilla flavouring trying to cover up rubbing alcohol."

 • cezar85

  Oceniono 2 razy 2

  jak ktoś mądry kiedyś powiedział

  'I don't want to drink that shit'

 • tamreg

  Oceniono 1 raz 1

  Kto to tlumaczy bo ja tam nie slyszalem ,ze ma nadzieje sie wkrotce z nami spotkac na naszej ziemi????

 • marian-pazdzioch-syn-jozefa

  0

  To przeciętna berbelucha na poziomie tanich "łych" typu Grant's czy Czerwony Jasiek, które w markecie kupimy za połowę (jak jest jakaś promocja to nawet 1/3) ceny tego McGregorowego Proper 12.

 • marekal

  0

  czy reklamowanie alkoholu wysokoprocentowego nie jest zakazana w PL?

 • regiss

  0

  No, takie łamanie prawa na ogólnodostępnym portalu ogólnopolskim...
  Ustawa o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi
  Art.13(1).
  1. Zabrania się na obszarze kraju reklamy i promocji napojów alkoholowych

  3.Zabrania się reklamy, promocji produktów i usług, których nazwa, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie wykorzystuje podobieństwo lub jest tożsame zoznaczeniem napoju alkoholowego lub innym symbolem obiektywnie odnoszącym się do napoju alkoholowego.
  4.Zabrania się reklamy i promocji przedsiębiorców oraz innych podmiotów, które w swoim wizerunku reklamowym wykorzystują nazwę, znak towarowy, kształt graficzny lub opakowanie związane z napojem alkoholowym, jego producentem lub dystrybutorem."

  Ktoś tu chce narazić firmę na proces i grzywnę 500tys złotych.

  Żeby nie było, że to nie reklama to przypominam:
  "reklama napojów alkoholowych –publiczne rozpowszechnianie znaków towarowych napojów alkoholowych lub symboli graficznych z nimi związanych, a także nazw i symboli graficznych przedsiębiorców produkujących napoje alkoholowe, nieróżniących się od nazw i symboli graficznych napojów alkoholowych, służące popularyzowaniu znaków towarowych napojów alkoholowych; za reklamę nie uważa się informacji używanych do celów handlowych pomiędzy przedsiębiorcami zajmującymi się produkcją, obrotem hurtowym i handlem napojami alkoholowymi;"

 • bolektrolek123

  0

  Lepsza czysta.

 • antirussia81

  0

  Nigdy nie zdarzyło mi się spróbować irlandzkiej whiskey, która byłaby lepsza niż przeciętna. Z wynalazkiem McGregora jest tak samo - wypić się da, ale szału nie ma. Za podobne pieniądze można kupić znacznie smaczniejsze rzeczy ze Szkocji.

 • tomasznowak1986

  0

  Ja tam szanuję każdego co z szacunkiem wypowiada się o naszym kraju nawet jak to jest tylko w jego interesie... ładnie ...napiję się spróbuje .....

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX