Sport.pl

Joanna Jędrzejczyk chce walki o pas UFC na PGE Narodowym!

- Marze o tym, aby stoczyć walkę o pas UFC w Polsce. Stadion Narodowy byłby świetnym miejscem. Na gali mógłby walczyć także Jan Błachowicz - mówi portalowi InTheCage.pl Joanna Jędrzejczyk po wygranej z Michelle Waterson.

Jeszcze kilka dni przed walką wydawało się, że Joanna Jędrzejczyk (16-3, 4 KO, 1 SUB) przekroczy wyznaczony limit wagowy i do pojedynku nie dojdzie, ale ostatecznie Polce udało się osiągnąć wyznaczoną wagę w dywizji słomkowej (52,2 kg). Była mistrzyni UFC w nocy z soboty na niedzielę pewnie pokonała Michelle Waterson (17-7, 3 KO, 9 SUB) i wróciła do ścisłej czołówki.

Joanna Jędrzejczyk: Trochę się bałam przylotu do Polski. Jak ludzie zareagują [WIDEO]

Wróciła, choć ostatni czas nie był dla niej najlepszy. Do listopada 2017 roku była niepokonaną zawodniczką, ale wtedy przegrała z Rose Namajunas i zaczęły się schody. Przegrała aż trzy z ostatnich pięciu pojedynków. Jednak teraz znowu marzy o podboju UFC. JJ udzieliła wywiadu portalowi InTheCage.pl, w którym powiedziała o walce z Waterson i planach na przyszłość. Olsztynianka czeka teraz na konfrontację ze świeżo upieczoną mistrzynią – Weili Zhang. Chinka ma problem z otrzymaniem wizy do Stnaów Zjednoczonych, dlatego Jędrzejczyk będzie naciskała na UFC, aby zorganizować galę w Polsce. Marzy jej się walka na PGE narodowym. Proponuje, by razem z nią na karcie walk był Jan Błachowicz.

 


 

Więcej o:
Komentarze (7)
Joanna Jędrzejczyk chce walki o pas UFC na PGE Narodowym!
Zaloguj się
 • sobieryba

  Oceniono 5 razy 3

  Bardzo bym chętnie zobaczył jak wojewoda lubuski P. Czarnek tłumaczy Pani (na żywo) czego może Pani co najwyżej w życiu chcieć ...

 • escobar78

  Oceniono 3 razy 1

  Ja pie..., kolejni życiowi flustraci w komentarzach. Ch.. was to obchodzi to po co piszecie zjeby.

 • tamreg

  Oceniono 3 razy 1

  Bedzie naciska£a na UFC . ona to moze sobie pryszcze na gebie naciskac

 • wojtus5105

  Oceniono 3 razy 1

  Do Najmana niech się zgłosi. On ma dojścia do Narodowego...

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX