Sport.pl

"Nienawidzimy się. Nie szanuję jej jako człowieka". Joanna Jędrzejczyk wyzwana na pojedynek

Claudia Gadelha chciałaby znów walczyć z Joanną Jędrzejczyk. - Nienawidzimy się. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako człowieka - mówi Brazylijka o Polce.

Claudia Gadelha na gali UFC 239 pokonała na punkty Randę Markos. Teraz Brazylijska chciałaby walczyć z Joanną Jędrzejczyk. Znów, bo z Polką rywalizowała już dwa razy. Oba pojedynki wygrała Jędrzejczyk, choć ich pierwsze starcie było bardzo wyrównane. Sędziowie nie byli jednomyślni.

Byłam nieco zaskoczona, bo po moim zwycięstwie nad Randą chciałam wyzwać Joannę. Czuję bowiem, że mamy bilans 1:1 i powinnyśmy stoczyć trzecią walkę. Ona jest mi to winna. Chcę walczyć ponownie z Joanną, ale byłam nieco zaskoczona tym, że ona walczy jednak z Michelle Waterson. Zaczekajmy więc na tę walkę i zobaczymy co się wydarzy. Bardzo chcę znowu walczyć z Joanną

- powiedziała Gadelha. Kilka dni temu okazało się, że Jędrzejczyk wraca do klatki i zmierzy się z Michelle Waterson, ostatnią pogromczynią Karoliny Kowalkiewicz.

Gadelha o Joannie Jędrzejczyk: Nienawidzimy się

Brazylijska opowiedziała także o jej rywalizacji z Jędrzejczyk. - Nienawidzimy się. Szanuję ją jako zawodniczkę, ale nie szanuję jej jako człowieka. Spędziłam z nią 8 tygodni w TUF i to był koszmar. Pokazała wówczas jaką osobą jest. Czuję też, że pokonałam ją w pierwszej walce. Nie mogłam się pogodzić z tą przegraną. Czuję więc, że musimy to zrobić ponownie - dodała.

Więcej o:
Komentarze (27)
"Nienawidzimy się. Nie szanuję jej jako człowieka". Joanna Jędrzejczyk wyzwana na pojedynek
Zaloguj się
 • isiah.thomas

  Oceniono 8 razy 6

  Dość tej małpiarni.

 • big.ot

  Oceniono 9 razy 5

  Kiedy w końcu skończy się promowanie tego typu pseudo-sportów? Rozrywka rodem ze stadionowych trybun. Gdzie tu sport? Na pewno nie w zachowaniu....Ja tu widzę głównie promocję chamstwa i rozrywki dla gawiedzi

 • boromir195419

  Oceniono 6 razy 4

  Fakty są takie że nasza Joasia od roku mocna jest tylko w '' gadaniu ''. Wydaje się że powinna dać sobie spokój bo jest na ''opadającej fali'' . Być może to lubi i czuje się mocna ... to niech powalczy , Życzę powodzenia . Jak nie ma innego sposobu na życie to tak też można zarabiać .

 • finli

  Oceniono 7 razy 3

  Ależ one piękne. Abo nie.

 • js08836

  Oceniono 14 razy 2

  J J Zarozumiała i prostacka. Nigdy jej nie znosiłem, za niewyparzoną gębę. Mam nadzieję, że znów dostanie baty.

 • benia_b

  Oceniono 2 razy 0

  JJ ostatnio cienko przędzie i raczej dostanie po ryju.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX