Sport.pl

Marcin Najman dostał propozycję walki! Kpi ze swojego pogromcy

Marcin Najman nie przestaje atakować Pawła "Trybsona" Trybały, z którym w żenujący sposób przegrał pojedynek na gali FFF już po 41 sekundach walki. Celebryta zdradził, że dostał propozycje walki, w której to on miałby być faworytem.

Po 30 sekundach walki Trybson zszedł do nóg Najmana i obalił byłego pięściarza. Najman od razu stracił kontrolę nad walką, a Trybson zasypał jego głowę mocnymi uderzeniami. Liczba "cepów" była tak duża, że Najman nie miał okazji nawet odklepać poddania. - Powiedziałem, że nie będę rzucać słów na wiatr i będę tak szybko zadawać ciosy, że Najman nie zdąży klepać. I tak się stało - krzyczał po walce Trybson.

Marcin Najman nie przestaje jednak atakować swojego rywala. Wcześniej dyskutował o możliwości rewanżu w walce bokserskiej, teraz jednak okazuje się, że otrzymał ofertę walki, w której to on ma być faworytem, o czym napisał na swoim profilu na Facebooku. - Słyszę coraz to nowe warunki, by doszło do rewanżu bokserskiego z Konfidentem Trypałą. W związku z tym, że FFF ma dla mnie inną propozycje walki, temat rewanżu z tą ciotą już odkładam na półkę. Jestem czterdziestoletnim zawodnikiem, po 22 latach uprawiania zawodowo sportów walki, mam już swoje ciało wystarczająco wyeksploatowane. Ostatni rok, to dla mnie walka głównie z operacjami i kontuzjami, a nie z rywalami. Przegrywając z taką sportową miernotą, jaką jest niewątpliwie Trypała, dostałem jasny sygnał, mój czas w zawodowym sporcie minął. Kontuzje i zniszczenie organizmu nie ma tu nic do rzeczy - napisał na Facebooku.

Pomimo propozycji innej walki, nie przestaje kpić z Trybały. - W normalnej dyspozycji, powinienem z taką miernotą wygrać w 30 sekund. Ostatnia walka to dla mnie jasny sygnał. Mój czas minął. Ale nie odejdę ze sportu jako pokonany. Zbyt wiele razy wygrywałem, by odejść jako pokonany. Z każdym dniem mój operowany, prawy bark jest w coraz lepszej dyspozycji. Dlatego głęboko wierze , ze rywal jaki będzie postawiony na mojej najbliższej drodze będzie pokonany. P.S. Miałem mieć blizny , miałem cierpieć , a skończyło się panicznym wślizgiem w pozycji… powiedzmy sobie szczerze, bardzo niekomfortowej , jak pokazuje zdjęcie powyżej… Pała zawsze będzie Pałą Trypałą - dodał, kpiąc z Pawła Trybały, nazywając go "Trypałą".

Marcin NajmanMarcin Najman screen

Więcej o:
Komentarze (37)
Marcin Najman dostał propozycję walki! Kpi ze swojego pogromcy
Zaloguj się
 • kler-killer

  Oceniono 11 razy 11

  Nejman ma walczyć z Kasią Cichopek ale wcale nie jest uznawany za faworyta.

 • brods

  Oceniono 7 razy 7

  panie najman ... , z panem to może przegrać tylko 70 letnia kobieta.... , chociaż może i ona oklepała by panu gębę ......

 • plastikpiokio

  Oceniono 7 razy 7

  oni to tylko potrafią kpić ubliżać i wysmiewać się ---bo o walce to nie mają bladego pojęcia ---ot taki wesoły sport.

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 10 razy 6

  Zróbcie walkę z Kubicą. Kubica-inwalida by sklepał grubasa-nieudacznika jedną ręką. Orlen by mu dał kilka baniek, a Kubica by mógł może wreszcie odpuścić sobie i nam ten żenujący spektakl w F1.

 • cooltras

  Oceniono 4 razy 4

  Ale będzie pojedynek. Najman vs Pan Zdzisiek - sprzedawca kalafiorów ze wsi Parzymiechy. Już zbieram na PPV:)

 • klamtusek

  Oceniono 3 razy 3

  Jako wschodząca gwiazda z najmanem ma podobno walczyć jessica od milika, najman zgodził się ale pod warunkiem, że będzie walczyła tylko jedną ręka bez uderzania nogami, może pluć bo na takie ciosy jest odporny.

 • jasioo_q

  Oceniono 5 razy 3

  To kimże on jest, jeżeli miernota go zbiła na kwaśne jabłko? El Oklep nie pasuje - tym razem nie zdążył odklepać... El Słabszy Od Miernoty?

 • red_fang

  Oceniono 3 razy 3

  Ludzie, przecież Najman to od dawna produkt, a nie sportowiec. Ktoś zwęszył interes, że taki nielubiany bokserzyna może posłużyć jako zły charakter - będzie innym ubliżał, będzie nieskromny do bólu i od każdego dostanie w ryj. Gawiedź się cieszy, Najman i jego agent zarabiają. Aby to działało, musi tylko podsycać emocje na social mediach i nie może pozwolić o sobie zapomnieć. Ludzie zawsze będą go nienawidzić i prędzej będą kibicować rosyjskiemu bokserowi niż jemu. A on na tym dawaniu mordy do klepania zarabia.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX