Sport.pl

Marcin Najman zaatakował "Jurasa". "Żenujący pajacu, ode mnie dwa ch*** w bok"

Marcin "El Testosteron" Najman nie pozwala o sobie zapomnieć. W ubiegły weekend przegrał w żenującym stylu w zaledwie 41 sekund z Pawłem Trybałą na gali FFF. Teraz zaatakował za pośrednictwem Facebooka Łukasza "Jurasa" Jurkowskiego.

Po 30 sekundach walki Trybson zszedł do nóg Najmana i obalił byłego pięściarza. Najman od razu stracił kontrolę nad walką, a Trybson zasypał jego głowę mocnymi uderzeniami. Liczba "cepów" była tak duża, że Najman nie miał okazji nawet odklepać poddania. - Powiedziałem, że nie będę rzucać słów na wiatr i będę tak szybko zadawać ciosy, że Najman nie zdąży klepać. I tak się stało - krzyczał po walce Trybson.

Marcin Najman zaatakował "Jurasa"

Najman zapowiedział koniec kariery, potem zmienił zdanie i sugerował rewanż z Trybsonem za zasadach boksu. Teraz ostro zaatakował Łukasza Jurkowskiego, za pośrednictwem swojego konta na Facebooku. - Damski Bokser - Jurkowski ponownie zabrał głos. On nie potrafi beze mnie żyć. A czy to nie ten co dostał na mostek i się poddał? Czy to nie ten co przegrał na Narodowym, a dali mu zwycięstwo? Czy to nie ten co ostatnio cieszył się jak dziecko ze zwycięstwa po kontuzji rywala. Żenujący pajacu, ode mnie dwa ch*** w bok. Wszyscy pamiętamy twój "obiektywny" komentarz do mojej walki z twoim chłopakiem Saletą ... - napisał Najman.

To jednak nie wszystko. - Gdy byłem zdrowy proponowałem ci walkę na pieści, pojechałem nawet do twojego Legionowa i co zrobiłeś? Pokazałeś L4 i zdezerterowałeś. P.S. I co Frajerze, znowu będziesz mnie sądem straszył przez swojego prawnika? - dodał na zakończenie "El Testosteron".

Więcej o:
Komentarze (28)
Marcin Najman zaatakował "Jurasa". "Żenujący pajacu, ode mnie dwa ch*** w bok"
Zaloguj się
 • robertos27

  Oceniono 32 razy 30

  Żenujące jest to, że ta fascynująca relacja ukazała się w dziale "Sport".

 • stronzo_bestiale

  Oceniono 29 razy 29

  Wypad z tym gwónem do działu pudelek czy plotek. Ten pajac ze sportem nie ma nic wspólnego.

 • christomoltisanti

  Oceniono 24 razy 24

  Jaki jest powód , że ciągle odnajduję artykuły o tym Najmanie ? Przecież to nikt ... Czy kogokolwiek interesuje co powiedział ten pajacyk ?

 • idzi8888

  Oceniono 21 razy 21

  Poziom tego badziewnego portalu jest super!!! Skończyło się LeMans, wyścig kolarski przed TdF a tu ani słowa o tym. Jest za to kolejny debilny artykuł o tym, co pseudosportowiec napisał na FB...

 • norbertrabarbar

  Oceniono 17 razy 17

  "El Testosteron"?

  Brzmi jak ksywa gwiazdki gejowskiego porno :D

 • aqua7x

  Oceniono 16 razy 16

  czy tego kolesia nie mozna zutylizowac z zycia publicznego?

 • ul32

  Oceniono 15 razy 15

  Pajacowania ciag dalszy. Szukanie po raz enty szumu medialnego pod walkę którą się znowu spektakularnie przegra. Badanie gruntu czy gawiedź to kupi

 • vito3

  Oceniono 10 razy 10

  co wy za dialogi promujecie ,el kondom do el ciula i vice versa

 • alighator2x

  Oceniono 9 razy 9

  po walce z trybsonem powiedzenie "klepać jak najman matę" straciło na aktualności :D

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX